2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا میگن چیزی یاد نگرفتیم،راضی نبودن از سفیر

برای یادگیری زبان بایست خود طرف تلاش کنه. کلا آموزشگاه ها تفاوت چندانی با هم ندارن. معلم و آموزشگاه 50 درصد کار هستن و باقیش به عهده تلاش و کوشش خود زبان آموز هستش.

🍁بیایید بیشتر اندیشه کنیم🍁
2728
سطحم مبتدیه،هدفمم گرفتن مدرک ایلتسه

باید تعیین سطح بشی

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

سارا جمالی مدرس مجرب زبان انگلیسی، سابقه همکاری با ایرانمهر و سفیر ( سوپروایزر و مدیر داخلی ) کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تهران، مدرس زبان عمومی، مکالمه و  کنکور با مناسب ترین قیمت و با متدهای جدید آموزشی در حال برگزاری دوره های مختلف کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی کرده است که میتوانید از شرایط تخفیف و قیمت مناسب استفاده کنید

09173053119

زبان انگلیسی را در کرج به صورت خصوصی و توسط مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به راحتی برای مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و دوره های جنرال آمادگی پیدا  کنید تجربه ثابت کرده است که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته فرا گیرید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران میباشد و با تجربه بیش از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... به شما برای رسیدن به هدف کمک میکنیم و به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل نیز برند هستیم

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

09913585340

کرج

https://www.instagram.com/english.language.tips/?hl=en

آیلتس با مترجم همزمان سفیر اندونزی و پرس تی وی

زبان انگلیسی را در کرج به صورت خصوصی و توسط مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به راحتی برای مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و دوره های جنرال آمادگی پیدا  کنید تجربه ثابت کرده است که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته فرا گیرید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران میباشد و با تجربه بیش از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... به شما برای رسیدن به هدف کمک میکنیم و به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل نیز برند هستیم

هزینه هر جلسه خصوصی آیلتس صد و بیست هزار تومان ( دو نفره شامل تخفیف )

هزینه هر  جلسه خصوصی جنرال ( شصت تا هفتاد هزار تومان )

هزینه هر جلسه خصوصی  مکالمه ( هفتاد هزار تومان )

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

اگر از طریق سایت اقدام به ثبت نام برای مشاوره نمایید شامل تخفیف میباشد

09919580755

کرج

تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی آیلتس، تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی، تدریس خصوصی آیلتس در کرج، بهترین استاد آیلتس در کرج

عزیزم تو کرج بهترین اموزشگاه بنظر من اموزشگاه راستان هست.مدرسای خوبی داره.محیط اموزشیشونم خیلی عالیه.بنظرم زنگ بزن اطلاعات بگیر یا میتونی برو سر بزن.من شماره مدیرشون رو دارم برات میزارم میتونی تماس بگیری .سایتم دارن بزن اموزشگاه زبان راستان میتونی سایتشونم ببینی.

09011778071 این شماره مستقیم مدیرشون هست.خیلی دلسوزانه و کامل راهنماییت میکنه...