2410
2553
عنوان

مادرا یه لحظه میاید لطفا

78 بازدید | 16 پست

کسی اینجاهست واکسن های معمولی که تو بهداشت میزنن مثل ۶ماهگی و ۱۸ ماهگی و کلا نزده باشه 

یا راجب نزدن واکسن که تو طب سنتی میکن نزدنش بهتره اطلاعاتی دارید ممنون میشم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم خیلی ریسکه فلج اطفال اینا...

خب فلج اطفال خیلی ساله کلا ریشه کن شده و خیلی بیماری های دیگه 

من شنیدم میگن بچه این بیماری ونداره وچه دلیلی داره که بدن سالم و بهش میکروب بزنی که بعدن راجب بیماری که نیست پادزهرداشته باشه

عزیزم  این کارو نکن ،اینجوری دوباره بیماریهای واگیردار بر میگرده .الانم سر همین مسئله واکسن نزدن بیماریهای ریشه کن شده واگیردار داره بر میگرده مثل فلج اطفال

من ب شخصه نمیگذرم از کسایی ک ب این راحتی با جون این طفل معصوما بازی میکنه،انشالله خدا جوابشونو بده

>>>>دریا باش که اگر یک سنگ به سویت پرتاب کردند سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی<<<<
طب سنتی حرف اضافه زیاد میزنه توجه نکن

اخه از یه سریا شنیدم میگن سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن وقتی این بیماری چندین ساله ریشه کن شده دیگه پادزهرش تو بدن به چه دردی میخوره

2714
خب فلج اطفال خیلی ساله کلا ریشه کن شده و خیلی بیماری های دیگه  من شنیدم میگن بچه این بیماری ون ...

ریشه کن شده چون واکسنشون رو درست کردن و واکسن میزنن. اگه دوباره مثل قدیم مردم واکسن بچه رو نزنن دوباره این بیماری ها زیاد میشن

خب فلج اطفال خیلی ساله کلا ریشه کن شده و خیلی بیماری های دیگه  من شنیدم میگن بچه این بیماری ون ...

وا کجا ریشه کن شده؟!!!! تازه امسال واکسن تکمیلیشو زدن

تو همین نی نی سایتم یکی میگفت بچم سرخک گرفته، ریشه کن کجا بود با همسایه هایی ک ماداریم...افغانستان .. پاکستان ... عراااققق

>>>>دریا باش که اگر یک سنگ به سویت پرتاب کردند سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی<<<<
من تا الان زدم ۲۰روز دیگه هم واکسن ۱۸ ماهگیشه دارم تحقیق میکنم هنوز به مرحله جرات نرسیدم😁

اصلا این کار خبطو نکن... مدرسه هم فک کنم ثبت نام نمیکنه کارت واکسن نداشته باشه بچت

وا کجا ریشه کن شده؟!!!! تازه امسال واکسن تکمیلیشو زدن تو همین نی نی سایتم یکی میگفت بچم سرخک گرفته، ...

اره این و قبول دارم 

اخه جدیداهم شنیدم واکسنا تاریخ مصرفشون گذشته چندتا شهر مردم کشته شدن دیگه اعتماد ندارم اصلا نمیدونم چیکارکنم

2706