2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم من سزارین کردم روز اول فقط برام سخت بود وقتی راه رفتم دردام کمتر شدن .فقط بیحسی به خاطر سوزنش کمر دردو سردرد داری که با مسکن برطرف میشه .
ترجیح می دهم حقیقتی مرا آزار دهد ، تا اینکه دروغی آرامم کند. .
مامی دینا به غیر از بخیه مشکل دیگه ای هم داشتی؟ تو سزارین که به جای چند تا بخیه 7 لایه شکمت رو پاره میکنن و میدوزن.
من بچه اولم رو مجبور به سزارین اجباری شدم آخه مدفوع کرده بود. ولی برا دومی خیلی دوست دارم طبیعی بشه. اگه دکترا قبول کنن.
سلام من بهمن ماه 91 سزارین کردم از روز سوم هم بلند شدم و مشکلی نداشتم البته کار خاصی انجام نمیدادم از روز دهم که بخیه هامو کشیدم دیگه کاملاً راحت شدم البته سر هفت روز بخیه میکشن من چون چاق بودم خواهرم سر ده روز برام کشید گفت بهتره تو ده روز هم هر وقت درد داشتم شیاف استفاده کردم ولی تجربه طبیعی ندارم که بگم کدوم بهتره
2738
مامی دینا جون به نظر من حتما دوباره طبیعی زایمان کن چون دوره نقاهتش خیلی کمتر از سزارینه من خودم تا یکسال چیز سنگین نمیتونستم بردارم بعدم اون حسه خالی شدن بعد زایمان طبیعیو اصلا نداری سرفه کردن یا قهقهه زدن ممنوعه و...
مامی دینا شب اول بعد از زایمانت حالت چطور بود؟ تو سزارین شب اول تو بیمارستان خیلی بده. موقعی که میخوای بلندت کنن راه بری بچه رو باید شیر بدی و ... در زایمان طبیعی حال بعد زایمان با سزارین قابل مقایسه نیست. تقریبا همه چی تموم میشه. من که طرفدار طبیعی ام
ببخشید ها اما درد و شما میخوای بکشی همسرت نظر میده به نظرت اون میتونه یک دهم اون درد و تحمل کنه. من که از سزارین راضی بودم و خودم خواستم بیهوشی کامل باشه با روش بی حسی سر درد و کمر درد داری
2706