2726
عنوان

پسرم ۵ سالشه شدیدا عرق میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 11437 بازدید | 23 پست
خب چاره چیه برا سلامتیش انتظار داری با پیش بینی بگم بچتون چشه ؟ مادرخنده داری هستی به این روند پیش ب ...

دکتر جان ممنون بنده نظرات شما رو نخواستم منظورم مادرانی بود که بچه هاشون این مشکل رو داره تجربشونو بگم لطفا تاپیک منو خراب نکن .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از دکتر کودکان پرسیدم میگه اگر تیرویید نباشه این تعرق خیلی برای بزرگسالی بچه ها خوبه متابولیسم بالای ...

انشالله که چیزی نیست، 

منم خیلی نگران بودم، از همون نوزادی عرق می‌کرد، یه بار یک سالگی آزمایش داد، یک بار هم جدیدا، خداروشکر همه چی نرمال بود،

دکتر هم گفت اکثر بچه ها همینطورین

2728
سلام پسر من الان پنج سال نیمشه شبا خیس عرق میشه وقتی هم زیاد بدو بدو میکنه خیسه عرقه و همین باعث میش ...

سلام نه الان که ۹ سالشه هنوز هم همونه وای وقتی بدو بدو کنه که خیس و زودم سرما میخوره ازمایش خون دادم کاملا سالم بود کلی ویتامین و قرص خریدم فایده نداشت تیرویید هم نداشت بعضی ها کلا اینطوری هستند

سلام نه الان که ۹ سالشه هنوز هم همونه وای وقتی بدو بدو کنه که خیس و زودم سرما میخوره ازمایش خون دادم ...

خیلی بده اینجوری من شبا مدام دارم عرقشو خشک میکنم شما حس نمیکنین تند نفس میکشه موقع خواب؟؟؟