2737
2734
عنوان

پدر شوهر

594 بازدید | 36 پست

خیلی تیکه بندازه، اعصابمو خورد میکنه، نمیدونم چرا دوس ندارن مثل دوست برخورد کنن یا فک کنن منم دخترشونم احتراممو تو جمع حفظ کنن بعد میان میگن چرا فلان جا نمیایی، کلا دختر دوستن بچه منم دختره منکرش نمیشم ولی یک بار اسم دخترمو درس درمون نگفته همش اسم مادرشو رو بچم میزاره با این مشکلی ندارم بزار بگه ولی اسم بچمو مسخره میکنه خدا شاهده یک بار بابت این موضوع بهش بی احترامی نکردم، دیشب خونه جاریم بودیم جلوی همه مسخرم میکنه میگه باید میومدی یه سال وردست مادرشوهرت زندگی میکردی تا غذا پختن یاد میگرفتی، روم نشد بگم تو اون سه سالی که از پیش خودت قهر کرده بودی و شام دعوتت میکردم چرا نیومدی، یسری عزت گذاشتیم کباب گرفتیم ناراحته، باید همون غذای پیش پا افتاده درس کنم تا حالش جا بیاد، توی این مدت جاریم یک بار خودش غذا درس نکرده یا مادرشوهرم میپزه یا مادرش، همیشه بچش خونه مادرشوهرم ولوئه این خانم به باشگاهو مسائل دیگش میرسه بعدشم عزتش بیشتر از منه، واقعا موندم چرا بعضیا نمیخوان با عروسشون مثل دوست برخورد کنن واقعا دیشب هم ناراحت شدم هم براش متاسف

گور پدرشون گلم من که گوز بچمم حسابشون نمیکنم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

وای چه پدرشوهری

خدارو شکر پدرشوهر من خیلی خوب و محترمه 

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خصوصیات پدرشوهرمه دقیقا 

من کم محلی ک می‌کنم بهتره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2731

پدر شوهر منم همینجوریه اون جاری مو تحویل میگیره چون از فک و فامیلاشه اولا ناراحت میشدم الان دایورت کردم 

برای آرامشم و سلامتی نی نیم صلوات میفرستی، انشالله حاجت روا بشی 💓
2738
خوش به حالت قدرشو بدون

بنظرم ی کم بی محلی کن یا پیش یکی که میدونی بهش میگه گلایه کن شاید تاثیر داشته باشه

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
🤣🤣🤣 قربون اعصابت🤣

مگه کین که ادم غصه بخوره به خاطر حرفاشون من اینقدر بلا سرم اوردن پوستم کلفت شده

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
عروساتون هم با پدرت همین رفتار و حس رو دارن شک نکن

نه عزیزم، بابام خیلی عزت سر عروسش میزاره، همش تو جمع ازش تعریف میکنه یه دخترم میگه صدتا دخترم از دهنش میریزه بیرون در هفته ۲-۳بار بهش زنگ میزنه خبرشو میگیره ولی دریغ از اینکه زن داداشم یه پیام به بابام بده چون اینو میبینم ناراحت میشم میگم چرا با من مثل دوست برخورد نمیکنن انتظار ندارم منو دخترشون بدونن ولی به حرمت پسرشونم که شده آبرو داری کنن

اینکه خیلی بده

البته من متوجه شدم ک بعضی مادرشوهرا افتخاره براشون ک نوه هاشونو نگه دارن برا همین جاریت عزیز تره

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706