2733
2734
عنوان

وسایل نوزاد چی بگیرم

518 بازدید | 30 پست

سلام دوستان میخوام کم کم خرید سیسمونی رو شرو کنم 

لباس سایز چند بگیرم و چند تا بگیرم؟مثلا بلوز شلوار و رکابی این میشن یه ست؟یا چیزای دیگه هم نیازه؟

نی نیم اول اسفند یا اخر بهمن به دنیا میاد نیازه لباس گرم بگیرم یا لباس معمولی کافیه؟اینم بگم ما خوزستانیم اینجا گرمه 

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لباس سرهمی و بادی زیاد بگیر خشک کن پتو دورپیچ دوتا بگیر من توصیه میکنم وسایل اساسی بگیر لباس در حد دوهفته اول بچه بگیر بدنیا بیاد هم سایزش دستت میاد هم که میدونی چی لازم چی لازم نیست من خودم خیلی لباس الکی خریدم خیلیی، 

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
سایز صفر و یک و دو از هر کدوم دودست بگیر  لباس گرم دیگه نیاز نیست

همه نیگن سایز صفر نخر نیاز نمیشه

لباس سایز یک گرفتم مثلا شلوار و بلوز و شرت و کلاه و رکابی و دستکش و رکابی دکمه دار 

سایز یک و سایز ۲ دو ست کامل گرفتم 

تا چند ماهگی میشه سایز ۲ رو پوشید؟بنظرت سایز ۳هم بگیرم؟از هرکدوم ۲ست کافیه؟

لباس سرهمی و بادی زیاد بگیر خشک کن پتو دورپیچ دوتا بگیر من توصیه میکنم وسایل اساسی بگیر لباس در حد د ...

با بچه چطور برم بیرون بعدشم عیده 

تا ۲یا ۳ماهگیش میخوام لباس بخرم که نرم بازار کسی رو هم ندارم بچه رو بزارم پیشش برم بیرون 

میشه لیست کامل لباسارو بگی؟

مثلا سایز یک و سایز دو ۲ست خریدم کافیه بنظرت گلم؟ست منظورم بلوز شلوار رکابی شورت رکابی دکمه دار دستکش و کلاه هس 

تا ۳ماهگی لباس سایز چند میپوشه گلم؟

2738
همه نیگن سایز صفر نخر نیاز نمیشه لباس سایز یک گرفتم مثلا شلوار و بلوز و شرت و کلاه و رکابی و دستکش ...

بستگی به بچت داره اگه ریز باشه صفر لازمت میشه اگه معمولی باشه همون یک 

کلاه و دستکش براش استفاده نکن از همون اول بزار عادت کنه که بعدا یه باد بهش خورد سرما نخوره 

زیادم لباس نپوشون یه دست کافیه مخصوصا که طرف شما هوا گرمه 

فک کنم همینا که داری کافیه بعدا باخود بچه برو هرچی نیازداره بخر

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍

من سایز صفر هم داشتم سه دست.دخترم ۳ کیلو بود تا ۴۰ روزگی تقریبا پوشید .حتی سایز دو صفر هم خریده بودم ،درسته شاید بیست روز پوشید ،ولی اون اوایل که مهمون میاد خوبه.من دوست ندارم لباس بچه چون بزرگه تا بزنی براش

بستگی به بچت داره اگه ریز باشه صفر لازمت میشه اگه معمولی باشه همون یک  کلاه و دستکش براش استفا ...

تو بیمارستان فقط کلاه و دستکش میپوشم براش گلم 

سایز ۳هم براش میگیرم دیگه کافیه براش 

فقط لباس مهمونی هم بگیرم براش؟برا عیدش؟

تا سایز ۲ بسه . حدودا تا ۵ ۴ ماه تنش بشه 

ب نظرم ی دست صفرم لازمه چون درسته زود کوچیک میشه اما میان دیدنش روزای اول لباسش شلخته نباشه . اگه سونو اخر دوربر س کیلو بود حتما صفرم بخر . بالای س نیم لازم نیست

من سایز صفر هم داشتم سه دست.دخترم ۳ کیلو بود تا ۴۰ روزگی تقریبا پوشید .حتی سایز دو صفر هم خریده بودم ...

حدی؟اگه چند کیلو بود لباس سایز صفر نیازه گلم؟

پس لباس سایز صفرو میزارم برا ماه اخر اگه وزنش کم بود سایز صفر میگیرم 

تا سایز ۲ بسه . حدودا تا ۵ ۴ ماه تنش بشه  ب نظرم ی دست صفرم لازمه چون درسته زود کوچیک میشه اما ...

اره گلم پس سونوی اخر اگه ۳کیلو بود سایز صفر میگیرم اگه بیشتر بود همون سایز ۱کافیه 

یعنی سایز ۲ تا ۴ماهگی اندازشه؟

یکی بهم گفت سایز ۲تا چهل روزگی اندازشه

تو بیمارستان فقط کلاه و دستکش میپوشم براش گلم  سایز ۳هم براش میگیرم دیگه کافیه براش  فقط ...

نه للاس عید که اصلا نگیر بزار به دنیا که اومد بخر که به رنگ پوستش بیاد و اندازش باشه

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
2706