1596
1578
عنوان

زندگی رو بدون ..... نمیخوام ❤

173 بازدید | 20 پست

جای خالی رو پر کنید 😍

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
نی نی یار ۵ نمیخوام😆😆😆😆😆😆😆😆😆

پاچه  خوار

@نی_نی_یار_5      

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
خانوادم

😍😘

1566

دخترموهمسرم

‌‌‌‌‌‌‌‌‌طرز تهيه ي هوو     :١) به احترام شوهر از جا بلند شويد       ٢) از سر كار مياد آب و آبميوه خنك بديد دستش       ٣) براش قرمه سبزي و كشك بادمجون بپزيد      ٤) بچه هاشو ببريد مدرسه و كلاس هاي متفرقه و بر گردونيد      ٥) به خانوادش احترام بگذاريد     ٦) جوراباش و بشوريد     ٧) از رخت و لباس و مسافرتتون بزنيد و براش پس انداز كنيد و يكيشو دوتا كنيد،بعد از چند سال پیش خودش فک میکنه یه گوهیه بعد ميره سرتون هوو مياره یاهم خیانت میکنه !!!
نی نی یار ۵ نمیخوام😆😆😆😆😆😆😆😆😆

پاچه خوار 😂😂😂

گر نکوبی شیشه غم‌ را به سنگ ؛ یک رنگش میشود هفتاد رنگ !! خیلی تند تند مینویسم غلط غلوط زیاد دارم بیخیال شما به بزرگی خودت درست بخون 😒
1396
1480