2703
2553
عنوان

بچه هابیایید سریع بچه دارا

201 بازدید | 31 پست

پسرم پنج سالشه امشب گلوش بدجورچرک کرده میخاس توخئاببالابیاره الانم تب کرده یعنی انفولانزاس خابم نمیبره 

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم

پاشو ببر دکتر

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

گناه دار دختر شوهرتو بیدار کن ببرینش دکتر 

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

ای داد بر من که یه تاپیک زدم .همه میاند فقط سرتیتر را میخونند و میرند میگردند دنبال علائم تو خودشون .عزیز دلم علائمش خیلی شدیده .گفتم برای اطمینان خاطر خودتون اگر بیماری دارید پیش متخصص عفونی ببرید نه عمومی و بقیه 

خدایا خیلی دوستت و دوستش دارم .
2714
ای داد بر من که یه تاپیک زدم .همه میاند فقط سرتیتر را میخونند و میرند میگردند دنبال علائم تو خودشون ...

شوهرم بیدارنمیشه ک میگه ترسویی

خدا نکنه...بردیش دکتر؟

نباباامشی گفت گردنمه گفتم شاید بخاطر ژیمناستیکشه یدفعه دیدم میخادبالابیاره گلوش چرک کرده و الانم تب

نباباامشی گفت گردنمه گفتم شاید بخاطر ژیمناستیکشه یدفعه دیدم میخادبالابیاره گلوش چرک کرده و الانم تب

جوشانده عناب تبو پایین میاره

بچه ها لایک نکنید دیگه مرسی اه😡
2706