2733
2734

سلام دوستان، شب همگی خوش...

منم چند وقتیه که به جمع مامانای شب بیدار پیوستم... خدا رو شکککککککککککککککر... عاشق جگرگوشمم، با تمام سختیاش...

خانواده همسرم محبت رو تموم کردن در حقم، از قربونی و ولیمه و کادو و همه چی گرفته تا همه چی خلاصه...

فقط مشکلم اینه که الان باوجود این انفولانزا که اومده و ریش بابابزرگ و... و الودگی هوا و بعضا بوی وحشتناک دهانشون اصرار دارن که صورت طفلک منو ببوسن، با کنایه و مستقیم هم میگم، انگار نه انگار!!! واقعا درمانده شدم. الان انقدر خسته ام که نگو، طفلکمم خوابه اما از عذاب وجدان نمیتونم بخوابم که چرا نتونستم مستقیم از جگرگوشه ی بی زبونم دفاع کنم که بابا! نکن! عزیز من! نکن!!! کمکم کنید، چیکار کنم به نظرتون...

صبح میام بخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم حساس نباش. این روزها میگذره ولی حرف ها یادآدم میمونه. به نظرم تو نگو.یا اگه گفتی بسه.اونا بچه رو دوست دارن دست خودشون نیست که.. 

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 

به شوهرت بگو اعلام کنه.چند بار گفتی دیگه انجام نمیدن.اصلا  بچه منو یه اقای ریشو بوسید تا چند روز دون دون قرمز بود صورتش.

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738

تجربه من اینه. منم مثل تو حساس بودم والله هرروز دکتربیمارستان بودم اما جاریم هم بچش چندماه بعدازمن به دنیا اومد این قدر خانواده شلوغین حساس نبود هیچی نشد.بعدشم کسی که مریض باشه فهمش میرسه طرف بچه نیاد

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
عزیزم حساس نباش. این روزها میگذره ولی حرف ها یادآدم میمونه. به نظرم تو نگو.یا اگه گفتی بسه.اونا بچه ...

اصلااااااا دیوانه میشم، می بینم. واقعا هم از محبتشونه بندگان خدا

2706