2726
عنوان

به عنوان یه مادر چجوری برای خودتون وقت میزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 58 پست

من دقیقا شرایطم مث شماس گاهی از ادامه زندگی یکنواختم خسته میشم 

اما دوباره دلمو خوش میکنم ک بزرگ میشن و وقتم ازاد میشه میرم کلاسای مورد علاقم 

یساله یه الگو کشیدم یه مانتو برا خودم بدوزم تا میرم اتاق خیاطیم یا بچه دوسالم بیدار میشه میاد پشت در گریه زاری یا بچه شش ماهم صداش درمیاد شیر میخواد 😂😂

دستامو ول نکن خدا.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبحا وقتی بچتون خوابه ، زودتر پاشو

آهنگ بزار ، کتاب بخون

موقع ظرف شستن آهنگ شاد گوش کن

گلاتو ناز بده

به همسرت بگو برات کتاباب بگیره از کتابخونه ای جایی ...

اگر حال جسمیت خوبه ، بافتنی بباف ، با نمد برای نینی هات کارای قشنگ درست کن

نقاشی بکش ، اصلا" خط خطی کن

اینا همه کارای قشنگن ک خوش میگذره انجامشون جونم

افسرده چیه ، دیگ نگیا

من الان مرخصی زایمانم . دختر بزرگم که مدرسست . 

کوچولو رو میزارم تو کالسکه هفته ای دو بار میرم گردش هر جااا دشت ، دمن ، پاساژ . رستوران میرم ، ساعت ۳ اینا برمیگردم خونه دختر بزرگم میاد تا ۶ با اونم . بقیه روزا هم روزییک ساعت درس میخونم از تکنولوژی عقب نیفتم بعد هم غذاهای رنگارنگو برنامه تلویزیونی و موزیک و ..

. هفته ای یکبار هم نطافت منزل دارم 

2728

تنها وقتی ک واسه خودم میذارم اینه ک ساعت ۱۲ شب به بعد ی چایی با ی شکلات و ی کم تنقلات رو مبل دراز بکشم جلوی تی وی  ی ساعت فیلم ببینم و برم تو گوشی 

وسلام 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
دقيقا شرايطم عين توي اماكاملابه خودم اهميت ميدم ميرسم دركناراينكارا هرماه موهامورنگ ميكنم مژه ميزارم ...

از این لحاظ منم کم نمیزارم ولی خب اینکار تا یه حدودی ادم رو ارضا میکنه..

فرشته های کوچولوی من ...

دخترم  ۱۳ ماهش.  روزی ۳ ساعت میخواب  که من کتاب یا فیلم . روزی دوساعت ورزش میکنم. باهم میریم پاساژ گردی. البته الان بخاطر هوا کمتر شده‌ . شبم وقتی میخواب  ۳ ساعتی باشوهرم  هستم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

پسر بزرگم کلاسه اوله در زوز فقط من دوساعت با اون کار میکنم باز هیچی تو مغزش نمیره پسر کوچیکمم ده ماهست و چهاردست و پا کل خونه رو ویرون میکنه من هر روز هر ساعت وضعم اینه ک پسر کوچیکم تو بغلم هم اشپزی میکنم هم جارو هم گردگیری تو همون هین هم از بزرگه میپرسم ب با ا چی میشه با با با میشه س با و چی میشه سو سو سو میشه ترکیدم یعنی من خونمم پر رفت و امد پسرامم شیطون شوهرمم کارش سخته کمک نمیکنه 

ساعت ۹ میخوابه بچه و دیگه نمیشه ولش کرد ...

بروخرید بازار ارایشگاه ب خودت اهمیت بده ک بقیه هم بهت اهمیت بدن بچه یساعت دیرتر بخوابه چیزی نمیشه ک 

نهایت ردزای زوج یا فرد ناهار ب اندازه دو وعده بزار عصربرو پیاده روی 

تلاش کن ی برنامه بچین خرج باشگاهو استخرو ارایشگاه نمیکنی خرج چیزای دیگه کن 

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
دقيقا شرايطم عين توي اماكاملابه خودم اهميت ميدم ميرسم دركناراينكارا هرماه موهامورنگ ميكنم مژه ميزارم ...

هر ماه رشد موهات چقد رنگ میکنی؟ 😂

جدا از شوخی رنگ موهارو داغان میکنه

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2706