2733
2734

دخترعموم پشت کنکوری هس خیلی نمیخونه تفریحی میخونه درسش هم اچنان خوب نیست منتهی چون عموم جانبازه ۳۰ درصده میگه من قبولم همچین چیزی امکان داره یعنی سهمیه چقدر تاثیر داره براش؟

تاثیرش زیاد ولی نخونده که نه

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ۸۰ درصد نفر اخر مجاز یا توی انتخاب رشته ۸۰ درصد اخرین رتبه قبولی سهمیه ازاد نباشه درصداش سهمیه عمل نمیکنه واسش.

حالا هرکی نزدیک تر باشه یا بیشتر از ۸۰ درصد باشه امکان قبولیشم بیشتره 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
2728
تا ۸۰ درصد نفر اخر مجاز یا توی انتخاب رشته ۸۰ درصد اخرین رتبه قبولی سهمیه ازاد نباشه درصداش سهمیه عم ...

میخواد پرستاری قبول بشه هر چی بهش میگم محکم بخون شل نگیر میگه من قبولم