2726

من الان هفته هجده هستم..از هفته شانزده تکونای نبضی احساس کردم.الان بیشتر شده نینیمم پسره.یهو یه چی میزه سمت چپ سفت میشه شکمم قلمبه میشه اولین باردازیمه..ب هرکی میگم میگن چقدر زود متوجه شدی.مگه بده؟؟؟؟؟

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم بارداری اولمه ولی هیچی حس نمی کنم فقط امروز تو اینه داشتم شکممو نگاه میکردم یهو دیدم تکون خورد 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
قلمبه میشه😯😯😯 جنین الان پاهاش مگه چقده که جوری لگد بزنه شکمت قلمبه شه😂 

اره فقط دراز میکشم .تو سونو ک پاهاش بزرگ بود 

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏

نه عزیزم بد نیست هرکس یه زمانی حس میکنه  تا۲۴هفته باید حس بشه بستگی به نوع جفت داره مال من خلفی بود که دیر حسش کردم از ۲۲ هفتگی حس کردم و نبضی بود که بعدا متوجه شدم سکسکه است

منم هفته هجدهم شکم شما بزرگ شده ؟

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

من از ١٥ هفتگي حس كردم

اصنم بد نيست

حتما لاغري

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
2706