1676
1605

کمردردت شدیده؟

هشت هفته برو

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم بزرگترین خواسته ام اول ظهور مهدی موعود(عج)💚 بعدشم شنیدن صدای قلبِ نی نی م💚میدونم یه روزی به منم نظر میکنی و میتونم بچه مو بغل بگیرم💚🥰

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

عزیزم باید ازمایش بدی مطمئن شی دکتر بدون ازمایش ک سونو نمیده

واسه' من ' فقط یکی [خاصه] اونم علمدار کربلا🌷اقا عباسه🌷خدایا ازت میخوام به واسطه علمدار کربلا کمک شوهرم کنی و دستشو بگیری تو میدونی ک  با اعتقاد و توسلم به ابوالفضل  و معجزات ایشون چقد زندگیمون عوض شد  ناامیدمون نکن یا باب الحوائج 🌹
1522
عزیزم باید ازمایش بدی مطمئن شی دکتر بدون ازمایش ک سونو نمیده

اخه سر دخترم که نرفتم از بدم اونموقع اصلا عقلم نمیکشید رفتم گفت دو ماهته ولی سر اینیکی یکسال اقدام بودم نمیشدم بعدشم کم کاری تیروئید دارم میخام زودتر بفهمم

1668
اخه سر دخترم که نرفتم از بدم اونموقع اصلا عقلم نمیکشید رفتم گفت دو ماهته ولی سر اینیکی یکسال اقدام ب ...

خب برو دکتر ازمایش بگو بنویسه هم بارداری هم تیرویید

واسه' من ' فقط یکی [خاصه] اونم علمدار کربلا🌷اقا عباسه🌷خدایا ازت میخوام به واسطه علمدار کربلا کمک شوهرم کنی و دستشو بگیری تو میدونی ک  با اعتقاد و توسلم به ابوالفضل  و معجزات ایشون چقد زندگیمون عوض شد  ناامیدمون نکن یا باب الحوائج 🌹
دعا کنید خارج رحمی نباشه و سالم باشه 😥

ایشالله سالمه عزیزم توکلت ب خدا باشه اصلا نگران نباش