2733
2734
عنوان

سرویس دوستم بهش نظر داره

538 بازدید | 43 پست

ما سال اخر دبیرستانیم سرویس دوست صمیمیم خیلی حرفای مشکوکی به دوستم میزنه مثلا بهش میگه

چشمات خوشگله 

صدات شبیه بچه هاست

همیشه جلو کنارم بشین 

وقتی تو نباشی نمیتونم رانندگی کنم

حتی وقتی تنها هست دوستم بهش میگه عزیزم

دیروز سرویسم بهمون گفت عمل قلب داره نمیتونه بیاد دوستم گفت با سرویسش بیام مدرسه طرف قبل اینکه من سوار شم به دوستم گفته من دیشب خوابتو دیدم ک رفتیم برف بازی برات پیتزا خریدم تو بهم گفتی مهدی من بستنی میخوام 

درصورتی ک دوستم اصلاا از این دخترا نیست ک جوابشو بده خیلی هم ساده هست و وقتیم میگیم به مامانت بگو مشکوکه زیر بار نمیره و میگه ادم خوبیه شما همتون بدبینین

به نظرتون چیکار کنیم قبول کنه با مامانش حرف بزنه خیلی براش میترسیم اتفاقی بیوفته واسش

حتما به مدرسه شو مادرش اطلاع بدین

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این داستان،راننده سرویس.....!😑

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁

ی بار بلا سرش بیاد دیگه میفهمه چیزیرو از خانواده ش پنهون نکنه

باز افرین به هوش تو که هواس جمی 👍🏻👍🏻

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
2738

کسی ک دلش میخواد بیخیاله 

دوستت اگه دلش نمیخواست خودش ب مادرش میگفت!!!

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

طرف فقط میخواد سو استفاده کنه وگرنه اینجوری صحبت نمیکرد😑 دوستت احتمالا فکر میکنه عاشقش شده 

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

ببین فردا برو به مشاور یا مدیر مدرسه بگو به دوستت هم نگو اونا باید سرویس‌ها رو مراقبت کنن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706