2726
عنوان

دکتر متخصص زنان و زایمان در اسلامشهر

| مشاهده متن کامل بحث + 116088 بازدید | 115 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دکتر دربندی خوبه فقط باید ازیه هفته قبل وقت بگیری که میری اونجا معطل نشی خودم رفتم پیشش هرکی ام رفته جواب گرفته ولی من خودم میخوام برم جای دیگه آزمایشاتمو به یکی دیگه نشون بدم شاید نظرا فرق کنه

این نیز بگذرد چون میگذردخیالی نیست!

دوستان پیش هر دکتری میرید پیش دکتر پیرایش نرید خواهشا.بخاطر نفهمی این خانوم بچه م رو از دست دادم.نیاز به سرکلاژ و داروهای ضدسقط داشتم(به گفته چندتا دکترمتخصص که بعدها مراجعه کردم)اما این خانوم فقط ویزیت رو میگیره درعرض ۵دقیقه خیلی سرسری ویزیت میکنه و میندازه بیرون همیشه انقدرعجله ای بیرونم میکرد که سوالامو فراموش میکردم.داروهایی که لازم داشتم مثل آهن و ویتامین و کلسیم رو خودم یادآوری میکردم و اونم میگفت باشه اگه میخوای مینویسم.آخرش هم که باخونریزی رفتم پیشش گفت هیچی نیست مهم نیست اصلا فردای همون روز بیمارستان بستری شدم و زایمان زودرس کردم.خداازش نگذره جون بچه مو گرفت

سلام شماره مطب يه متخصص زنان در اسلامشهر رو ميخواستم فقط فوري

ممنون

کوتاهی زمان را وقتی فهمیدم که در کنارت بودم و طولانی بودن آنرا وقتی فهمیدم که در کنارم نبودی پـــــــــــــــدرم

سلام دکتر ندا ارجمند خیلی دکتر خوبیه شماره مطبش۵۶۳۵۶۲۷۲ هست سر مهدیه روز های سه شنبه و پنج شنبه هست خیلی دکتربا سواد و با حوصله متخصص هستن  دکتر من ایشون بودن زایمان منم ایشون انجام دادن تو بیمارستان امام زمان .عج.اسلامشهر

از اسلامشهر کسی نیست؟؟

سلام

من دکتر معصومه روستایی رو میشناسم ک خیلی تعریفشو شنیدم تو بیمارستان امام زمان اسلامشهر هستن فقط روزهای چهارشنبه.

و تو بیمارستان صارم هم هستن

۹۹ درصد دکترای بیمارستان صارم کارشون عالیه ک همین معصومه روستایی مطبش تو صارمه

سلام من پیش کلثوم دربندی رفتم اصلاً خوشم نیومد میگن با تجربه اس ولی به درد ماها نمی خوره چون 4نفر 4ن ...

اره منم از خیییییییلیا شنیدم ک حوصله نداره چند نفری میرن داخل اتاق و اصلا ب مریضا خوب نمیرسه

سلام منم اسلامشهر زندگی میکنم خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی در مورد این موضوع اره بذاره منم دنبال کتر ...

دوست عزیز پیشنهاد میکنم پیش دکتر مینا لطیفی  بری خیلی با حوصله و با تجربس شاید واقعا کمتر دکتری مثلش دیده باشم هرجا که رفته بودم به درمان شدنم امیدی نداشتن تا اینکه تعریف این خانم دکتررو شنیدم ...

2706