2410
2553
عنوان

ارومیه ای هاااا کمککک

161 بازدید | 6 پست

سلام همشهریای خوشگلم

کدوم آموزشگاه آرایشگری رو پیشنهاد میکنید تو ارومیه؟

که هم کارش خوبه و هزینشم مناسبه؟

بنظرتون آرایشگاه بزنم یا یکی دو شاخه یاد بگیرم

(به همه شاخه هاش علاقه دارم)

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
دوستان پروکس،ی میخااام

خخخخ

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان پروکس،ی میخااام

خواهر میخای لغو کاربریم کنن

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
2720

والا فک نکنم هزینش کم باشه و خوب باشه ولی الان اون مکاپ‌آرتیست دنیز خیلی معروف شده‌خیلی هم میرن آموزش پیشش

به نظرم ناخن رو بیخیال شو ارومیه همه‌جااا ناخون کاره

❤Che khobe ke daramet
والا فک نکنم هزینش کم باشه و خوب باشه ولی الان اون مکاپ‌آرتیست دنیز خیلی معروف شده‌خیلی هم میرن آموز ...

کجا میتونم پیداش کنم؟

ناخن خودم علاقه دارم و کم و بیش بلدم بنظرت با آموزش اینستا و تمرین یاد نمیگیرم؟

کجا میتونم پیداش کنم؟ ناخن خودم علاقه دارم و کم و بیش بلدم بنظرت با آموزش اینستا و تمرین یاد نمیگیر ...

Makeupartist_deniz

اینستاشه پروفایلشم عکس عروسه

نه‌عزززیزم‌فک‌‌ نکنم ولی کلا کار ناخن زیاد شده

❤Che khobe ke daramet