2733
2734
عنوان

شوهرم هی گیجم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس میکنم شوهرت سرکارت گذاشته در نهایت هیچ کاریم‌نمیزاره انجام بدی 

شاید اون نظرو داشته باشه ولی من نمیزارم میخام یه تصمیم قطعی بگیرم و ادامه بدم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
میترسم بعدا کارم نگیره دلهره میگیرم

خب اولش که باید شاگرد بشی و فقط یادبگیری شاید چندسالم طول بکشه تا حرفه ای شی بعدش حتی اگه سالن نزنی و جاییم کارکنی وقتی کارت خوب باشه پول پارو میکنی

آنچنان جای گرفتی تو به چشم و دل من...که به خوبان دو عالم نظری نیست مرااا
2728
شوهر منم نمیذاره برم تو اجتماع بخاطر همین خونه نشینی بچه دار شدم  منم بیس سالمه

نه من نمیخوام خونه دار بمونم میخوام خودمو سرگرم یکاری کنم وگرنه افسرده میشم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
میترسم بعدا کارم نگیره دلهره میگیرم

عزیزم همین رشته خودت بری دانشگاه و بلد باشی خوب کار کنی،پول توش هست 

اما اول تکلیفتو با خودت روشن کن مگه فقط اون باید بگه تا شما بری

نمیخوام بری باهاش دعوا کنیا  خودت بشین فکر کن با دلیل منطقی بگو فلان مورد بهتره و مورد علاقه منم هست. 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

عزیزم شما هنو خودتم تکلیفتو با خودت نمیدونی بعد انتظار داری شوهرت بدونه؟آرایشگر میخوای بشی دیگه دانشگاه واسه چیته؟من نمیدونم توو ایران چرا همه میخوان الکی ی مدرک داشته باشن

هیچ جای دنیااینجوری نیس

2738
دانشگاه برو، برای آرایشگری وقت زیاده، بهش بگو یه دانشگاه دولتی میرم که محیطش خوب باشه، ... 

روز به روز ارایشگاه داره زیاد میشه میترسم بعد دیر شه

دانشگاه رو برو در کنارشم وقت ازاد ربرو یه سالن کمکی کار کن وارد شدی دنبال مدرک میری

نمیتونم واسه هردوتا وقت بزارم 

نمیتونم واسه هردوتا وقت بزارم 

پس ببین اولویتت کدوم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
برو خیاطی یاد بگیر از همه چیز بهتره الکی خودت را درگیر درس و دانشگاه نکن ماها که رفتیم دانشگاه کجای ...

واااای یعنی در این حددد

شما رشتتون چی  بود😓

نمیخوام بگم همه آرایشگرا بدن ولی بعضیاشون ی جورین آدم حس میکنه اخلاقشون خیلی فاسده...البته بلانسبت آ ...

واااای الله اکبر😓

ولی من خو باشم میشناسم که پول درمیارن خرج خونشون میکنن

خب اولش که باید شاگرد بشی و فقط یادبگیری شاید چندسالم طول بکشه تا حرفه ای شی بعدش حتی اگه سالن نزنی ...

مگه اولش نمیریم دوره ارایشگری بعد که حرفه ای شدیم سالن میزنیم؟🙄

2706