2703
2553
عنوان

شوهرم هی گیجم میکنه

335 بازدید | 40 پست

من یه ساله دارم حسابداری میمونم برا دیپلمم که دی کلا تموم میشه

اوایل گفتم بعد دیپلم برم آرایشگری که مخالفت کرد گفت شغل خوبی نیست و...

بعد گفتم باشه میرم دانشگاه گفت نه دانشگاه خراب میکنه اخلاقتو و...

بعد یه مدت نزدیک یه ماه پیش گفت برو درستو بخون...زبانان ادامه بده

حالا میگه برو آرایشگر شو دانشگاه خوب نیس😕

شوهرم آدم دمدمی نیس ولی فک کنم چون سنم کمه میترسه و نمیزاره برم تو اجتماع کلا فک میکنه ادم بره دانشگاه یا ارایشگر بشه خراب میشه😕

چیکار کنم بنظرتون که قانعش کنم؟

کدوم بهتره ؟نظرتون چیه؟

چون خودمم گیج شدم کاملا

اول گفتم میرم ارایشگری کار میکنم پول جمع میکنم واس خودم بعد دانشگاهم میرم...

ولی نظرتون چیه برم اول دانشگاه یه مدرکی بگیرم بعد آرایشگری؟

بیست سالمه یکی دو سال دیگه واسه بچه اقدام میکنم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حس میکنم شوهرت سرکارت گذاشته در نهایت هیچ کاریم‌نمیزاره انجام بدی 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2714

دانشگاه رو برو در کنارشم وقت ازاد ربرو یه سالن کمکی کار کن وارد شدی دنبال مدرک میری

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

برو خیاطی یاد بگیر از همه چیز بهتره الکی خودت را درگیر درس و دانشگاه نکن ماها که رفتیم دانشگاه کجای دنیا را گر فتیم! فکر میکنی بعد دانشگاه سریع کار بهت میدن!؟ فقط الکی باید حرص و جوش بخوری و هزینه الکی کنی

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
من میگم ارایشگری.پول عزیزممم فقط پول😁

میترسم بعدا کارم نگیره دلهره میگیرم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
جفتشو باهم برو

باهم نمیتونم هزینه دوره ارایشگری سرسام آوره دانشگاهم شهریه ترمی دو تومن

نمیخوام بگم همه آرایشگرا بدن ولی بعضیاشون ی جورین آدم حس میکنه اخلاقشون خیلی فاسده...البته بلانسبت آرایشگرای مومن و خوب(نریزین به سرم)

زن عموی من که بعدی که رفت آرایشگری یاد گرفت اخلاقش کلا عوض شد طلاق که گرفت هیچ بچشم ول کرد رفت

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
2706