2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله ربط داره من پری هام نامنظم بود تنبلی تخمدان داشتم 

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍

اگه اضافه وزن و موی زائد داری به احتمال زیاد تنبلی تخمدان داری و این بارداریو به تاخیر میندازه از همین الان که عقدی وزنتو کم کن که هم شب عروسیت خوش فرم تر باشی هم سریع تر باردار بشی

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

نامنظمی پریود مال تغییرات هورمونی و داشتن کیسته.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2738
پریود نامنظم  یعنی تخمکگذاری نداری .تخمکهات ازاد نمیشن . و اینکهممکنه تنبلی تخمدان داشته باشی ...

پس چیکار کنم

کاربر قبلیمو یکی از آشناها شناخت حذف کردم    

عزیزم خب چرا نمیری از حالا دکتر زنان که ببینه علتش چیه قرص میده منظم میشی خوب میشی بله ارتباط داره پدیود باید منظم باشه

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
اگه اضافه وزن و موی زائد داری به احتمال زیاد تنبلی تخمدان داری و این بارداریو به تاخیر میندازه از هم ...

نه لاغرم مویه زائدم که همه دارن 😐

کاربر قبلیمو یکی از آشناها شناخت حذف کردم    
2706