2733
2734
هیچ کسو نداشتم باهاش درددل کنم ولی تو نینی سایت تونستم همه حرفامو بگم

انرژی مضاعف گرفتم و مصمم تر شدم برای طلاق و تنها زندگی کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاق نگیر بابا

الان من زن دوم شوهرمم از زن اولش تحصیلاتم بالاتره جوونترم خوشگلترم اون خودش پیش همه فامیلا گفته داره غصه میخوره زندگیشو بهم ریخته شوهر من زن گرفت ینی منو گرفت ولی اون مجرده هروزم یکی بهش قول ازدواج میده 

2728
2738
طلاق نگیر بابا الان من زن دوم شوهرمم از زن اولش تحصیلاتم بالاتره جوونترم خوشگلترم اون خودش پیش همه ...

یعنی هیچ هدف و برنامه دیگه ای بجز ازدواج نداره؟

شاغله؟میشه بگی سر چی طلاق گرفت؟

یعنی هیچ هدف و برنامه دیگه ای بجز ازدواج نداره؟ شاغله؟میشه بگی سر چی طلاق گرفت؟

سر اینکه چجور شده طلاق گرفتن هرکدوم ی چیز میگن ولی شوهرم کلا ساکته اونم الان ارایشگر کرمانشاهیم ما ی جای خوب کرمانشاهم ارایشگری داره ولی خب غصه میخوره خواهر شوهرم گفت اخه فامیل شوهرش میشه زن قبلی شوهرم

نه من  تصمیممو گرفته بودم گفتم مصمم تر شدم عزیزم و جراتم بیشتر شد  درست نخوندی متن تاپی ...

وای سارا جان تموم تایپک هارو خوندم 

اشکم  در اومد بخدا 

بمیرم واست چقدغصه خوردی 

تو زندگیت  هیشکی جز خودت واست مهم نباشه بنظرم تصمیم خیلی درستی گرفتی که میخوای طلاق بگیری 

از اول نباید اینکارو میکردی اما کاری هست که شده هیجوقت دیر نیست واسه ساختن ی زندگی جدید 

خیلیا  طلاق گرفتن بهترین زندگی رو دارن 

بعد از هر سختی ی آسونی هست انشااله تایپک های بعدیت  از خوشحالیات  واسمون  بگی 🌺❤😘

فقط ی سوالی چندسالته ؟

تیکر بارداری نیست 🥀منتظر برآورده شدن آرزومه آخرین امیدم تا این روز هست 
2706