2726

سینه مرغ چرخ شده و پیاز و نمک و فلفل و زعفرون

کف تابه دو قاشق روغن می‌ریزی، پهنش می‌کنی، خط میندازی، آبش که جمع شد برمی‌گردونی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سینه مرغ رو با دنبه گوسفند و یک پیاز چرخ میکنم بعدم بهش  یه قاشق آرد و کمی نمک و ادویه و پودر سیر و کمی نعنا خشک میزنم . بعدم  تو ماهیتابه دو طرفه  میذارم عین سیخ کوبیده  دورشم گوجه و سیب زمینی میذارم . و زیرش رو کم میکنم . اتفاقا میخام الان درست کنم 😂

دوستای گل در خواست دوستی قبول نمی کنم 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
2728
یعنی به سیخ میزنی موادو؟

نه عزیزم منظورم اینه دراز مثل سیخ تو ماهیتابه میذارم . پهن و گرد نمی کنم . امیدوارم منظورم رو رسونده باشم . 

دوستای گل در خواست دوستی قبول نمی کنم 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
رون مرغ اضافه نکنم؟ آبلیمو چطور؟

چرا میشه رون هم ریخت توش، روش همیشگی خودمو گفتم. آبلیمو هم بستگی به ذائقه‌ی خودتون داره، من یه بار ریختم دوس نداشتیم. من گاهی سیر بهش می‌زنم، گاهی فلفل دلمه، کلاً تنوع زیاد داره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من تکه تکه میکنم شبش تو مواد میذارم بعد فرداش سرخ میکنم عالیه عالی😋😋

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
فقط من واسه دونفر میخوام میشه اندازه هارم بگین لطفا

نصف سینه مرغ و یه پیاز متوسط

عزیزم گوشت مرغ چرخ کرده رو با پیاز(ابشو بگیر)،زعفران،سیر،ابلیمو رو ورز بده بعدش ی ۲ ساعتی بزار یخچال بعدش دربیار سرخ کن عالی میشه فقط تو ریختن زعفران زیاده روی نکن زیاد بشه طعمش بد میشه

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
2706