2726
عنوان

آرایشگران و خیاطای سایت بیاین کمک

58 بازدید | 11 پست

سلام خانومای نمونه خوبین😍

من ۲۰ سالمه میخوام یه رشته ای برم کار کنم که درآمدش خوب باش و به درد خودمم بخوره!

نظرتون چیه

نکات مثبت و منفی کارتونو واسم بگین

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیاطی چیزیه که به درد خودت خیلی میخوره ولی سختیش از آرایشگری بیشتره

درسته مثلا چه سختیایی

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
آفرین به تو که تو این سن به فکر کار و هنری.کارایی مثل ناخن و رنگ و مژه و آرایش دائم خیلی پولسازه و ر ...

لطف داری عزیزدلم

آره خیلی بازار کارش خوبه نمیدونم سالن بزنم یا چندتا شاخه یاد بگیرم

لازم نیس اول کاری سالن بزنی.درصدی با سالنا کار کن تا دستت راه بیوفته

بنظرت برم چی یاد بگیرم؟

بخاطر ازدواجم از درس عقب افتادم تازه دارم دیپلممو میگیرم.دانشگاه نرم فقط وقتمو رو کارم بذارم یا برم و فقط یه هنر یاد بگیرم

بنظرت برم چی یاد بگیرم؟ بخاطر ازدواجم از درس عقب افتادم تازه دارم دیپلممو میگیرم.دانشگاه نرم فقط وق ...

دانشگاه نرو.یکم که پول در آوردی میری آزاد مدرک میگیری

یا ناخن یا مژه یا فیبروز ابرو

مرا آن ده که خواهی....
دانشگاه نرو.یکم که پول در آوردی میری آزاد مدرک میگیری یا ناخن یا مژه یا فیبروز ابرو

الانم اگه بخوام برم آزاد میرم چون نظام قدیم و وقت واسه خوندن ندارم...

هزینه های آرایشگری هم خیلی رفته بالا

من دلم میخواست سالن بزنم همه رو یاد بگیرم و کار کنم

اینجوری که یکی رو یاد بگیرم میترسم نتونم کار کنم آخه باید برم همه جا بگم مشتری بدن برام