2733
2734

اگه در اشناهاتون چه کودک چه بزرگسال داشتید خواهشا علایم اولیه اش رو بگید ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سایه جون ببخشید ولی مامان من تو بچگیمون مثل تو بود وسواس فکری داشت (البته از رو تاپیکات میگم) خیلی اذیتمون کرد به جای اینکه بره دکتر روانشناس از این حرفای چرت میزد ولی من حلالش نمیکنم چون برامون مادری نکرد تو هم به جای این حرفا برا بچه هات مادری کن

من دوست صمیمیم‌تو‌۲۲سالگی براثرسرطان‌خون فوت کرد 

رو بدنش بی دلیل پراز کبودی میشد و دردناک نبود .از حال میرفت .رنگ‌پریده بود .پریود یا نمیشد یا درحد ۲روز هر۶ماه ۱بار .البته سرطان بیشتر ارثیه 

اینا میتونه علائم کم خونی و پایین بودن پلاکت خون هم باشه بایه آرمایش ساده خون متوجه میشن

2738
بازوهای پسرم دو هفته است کبود میشه هنوز خوب نشده یه جای دیگه هیچ موفع اینجور نبوده خیلی نگرانشم  ...

خب این ب تنهایی ک دلیل نمیشه عزیزم 

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
کبودیهای پسرم درد دارند مطمینی اون درد نداشت کبودی هاش

آره دردناک‌نیست 

اون بخاطره ضربه کبود میشه طبیعیه‌پوستش سفید و حساسه حتما 

دخترمنم یه ضربه ساده میخوره سریع کبود میشه 

خانم ببخشید ناراحت نشیا ولی تاپیکاتو نگا کردم مشکل شما بیشتر از اینکه مریضی جسمی باشه یجورایی روحیه انگار همش تنوع مریضی دارن

تک تک تاپیکاتون دریاره انواع سرطانه 

یعنی شما هرنشونه ای میبینین به سرطان شک میکنین

این یجور وسواسه عزیزم سعی کن از خودت دورش کنی

💏"You & me 💕make a wonderful "We
آره دردناک‌نیست  اون بخاطره ضربه کبود میشه طبیعیه‌پوستش سفید و حساسه حتما  دخترمنم یه ضر ...

آخه خیلی زیاد شدن و پشت هم هنوز یه جا خوب نشده یه جا دیگه میشه فقطم رو بازوهاش دختر شما کجاهاشه 

2706