2726

سلام بچ ها توانایی بچ هاتون تا چ حدخ؟چ بازیی باهاش میکنین ؟و اینک رنگ ها رو بلدن اسم ببرن؟هر چی یادش میدم توجه نمیکنه بمن

پسرمنم 18ماهشه اصلااااا توجه نمیکنه بهم ب کارایی ک دوست داره میپردازه😁اهنگ گوش دادن و رقصیدن😅

دقیییییقن عین پسر من تنها تواناییش رقصیدنه🤣🤣🤣چن کلمه حرف میزنه؟هم سن پسر منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیییییقن عین پسر من تنها تواناییش رقصیدنه🤣🤣🤣چن کلمه حرف میزنه؟هم سن پسر منه

حرف زدن ک تنها جملش دست نه، در نه، دست نزن درنیار و اب من، و کلمه زیاد میگه اما خب همه ناقص🤣مثلا کباب میگه کَب، کتلت، کَ، اینجوریه فک کنم از شیطنتشونه وگرنه بلدن

2728
حرف زدن ک تنها جملش دست نه، در نه، دست نزن درنیار و اب من، و کلمه زیاد میگه اما خب همه ناقص🤣مثلا کب ...

من پونزده کلمه بیشتر نمیگ دکتر گفت باهاش بازی کن کار کن اصلا نمیگ تو کی هسی😑😑تو عالم بازی خودشه

سلام خانم گلا خوبین 

پسر منم 19 ماهش هست خیلی کم حرف میزنه اصلانمیشینه که بهش چیزی یاد بدم یا حین بازی که بهش چیزی میگم اصلا محل نمیده 

خیلی چیزی پرت میکنه و مدام میزنه توی صورت من و باباش خیلی نگرانشم نمیدونم اثرات مهد هست یانه یا اثرات سنش

دنیا بدون مامان و بابام ارزشی نداره خیلی داغونم بدون مامانی و باباییم
من پونزده کلمه بیشتر نمیگ دکتر گفت باهاش بازی کن کار کن اصلا نمیگ تو کی هسی😑😑تو عالم بازی خودشه

ب من نمیگه مامان ب مامانم میگه مامان

مطمئن باش یاد میگیره ب رو خودش نمیاره