1596
1578
عنوان

سر دو راهی موندم

163 بازدید | 38 پست

نمیدونم اعلام جنگ کنم یا نه؟(قضیه طولانیِ کمی صبر کنید تا بگم،نیاز به همفکریتون دارم)

خانواده شوهرم فوق العاده دورو و دروغگو هستن

خواهرشوهر بزرگم خیانت کرد،داره گندش درمیاد که خواهرشوهر کوچکم هم خیانت میکرده که داره جدا میشه.بعد از زایمانم از شوهرم چیزایی دیدم که فهمیدم بله ایشونم یه خائنِ(به جون بچه ام راست میگم😭😭😭الان خیلی حالم بده)

دلم میخواد طلاق بگیرم ولی از عواقبش میترسم و این که نمیتونم از بچه ام بگذرم.الان شوهرم چیزی به نامش نیست که بخوام ازش مهریه بگیرم باید دست خالی برگردم خونه پدریم.

امیدوارم حال دلتون همیشه خوب باشه😍❤❤❤
خب اونا خيانت كردن شوهرت چه گناهي داره؟

شوهرمم بعد از زایمانم چیزایی ازش دیدم که نشونه های خیانت توش بود

هرروز میمردم و زنده میشدم هرچی ازش میپرسیدم چرت و پرت جوابم رو میداد

رفتیم مشاوره ،قرص میخوردم تا آروم باشم😭

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

1546

دارم دیوونه میشم

اینا دروغ و خیانت تو خونشونِ

دلم میخواد بمیرم😭😭😭😭

ای کاش خودکشی گناه نداشت

ای کاش جرأت دل کندن از زندگی رو داشتم

شوهرمم بعد از زایمانم چیزایی ازش دیدم که نشونه های خیانت توش بود هرروز میمردم و زنده میشدم هرچی ازش ...

هنوز با چشم خودت نديدي...

ببين عزيزم

شوهرت الان به حد كافي داغون هست بخاطر خانواده ي اون مدلي.... به حد كافي شرمنده هست و كاري ازش بر نمياد

ممكنه بيشتر ناراحتيشم سر اين مسائل باشه كه خواهراش ابروشونو بردن....

اونم يه قربانيه! مجازات كردن قرباني صحيح نيست

دستي دستي بخاطر دوتا زن معلوم الحال زندگي خودتو خراب نكن ! دنياي بعد از طلاق خيلي عجيب غريبه اونم تو ايران... يادت بمونه

(اگر حتي به قدر یک جمله توانستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسي) 🧡🧡🧡
دارم دیوونه میشم اینا دروغ و خیانت تو خونشونِ دلم میخواد بمیرم😭😭😭😭 ای کاش خودکشی گناه نداشت ...

یا محکم باشو ازش جدا شو برو سرکار.یا باید چشماتو ببندی و فک کنی باهاش ی همخونه هستی

ی دختر شاد😍
1566
سلام خاک تو سرت میخای طلاق بگیری به خاطر پول واقعا متاسفم برات با این حدفت

من به خاطر پول نمیخوام طلاق بگیرم

بخاطر آرامش فکری که ندارم دوست دارم جدا بشم

با یه آدم دروغگو و خائن میتونید زندگی کنید؟!!!!

من به خاطر پول نمیخوام طلاق بگیرم بخاطر آرامش فکری که ندارم دوست دارم جدا بشم با یه آدم دروغگو و خ ...

ببخشید اگه ثابت کردی که همسرت خیانت میکنه بهت باش حتی یک لحظه هم کنارش نمون ولی باید ثابت کنی

هنوز با چشم خودت نديدي... ببين عزيزم شوهرت الان به حد كافي داغون هست بخاطر خانواده ي اون مدلي.... ...

میدونم ولی دل لعنتیم رو چی کارش کنم

آرامش ندارم پیش خودم میگم زن های هر خانواده ای با حیاتر از مردهای خانواده ان

این دخترهاشون اینجورین وای به حال پسرهاشون

یا محکم باشو ازش جدا شو برو سرکار.یا باید چشماتو ببندی و فک کنی باهاش ی همخونه هستی

من آدم احساساتی هستم برخلاف ظاهرم

نمیتونم با کسی تو یه خونه باشم نسبت بهش بی تفاوت باشم

1537
ببخشید اگه ثابت کردی که همسرت خیانت میکنه بهت باش حتی یک لحظه هم کنارش نمون ولی باید ثابت کنی

چه جوری ثابت کنم؟وقتی هیچی رو گردن نمیگیره

با مدرک و سند هم بهش میگی زیر بار هیچی نمیره به جای این که شرمنده و پشیمون باشه

این بیشتر آدمو داغون میکنه

میدونم ولی دل لعنتیم رو چی کارش کنم آرامش ندارم پیش خودم میگم زن های هر خانواده ای با حیاتر از مرده ...

خير اينطور نيست موردي داشتم كه مادر خانواده خيانت ميكرد دخترش هم عين خودش شده بود.... پسرشون اما سالهاست كه گذاشته و رفته يه پسر فوق العاده موفق اي هم هست تو زندگيشم خلنومشو سر چشماش نگه ميداره... پسر خط و ربطش از زناي خانواده جداست  

فقط در اينجور مواقع بايد قطع رابطه كرد كه باعث سر افكندگي ادم نشن و اعتبار ادم رو زير سوال نبرن ...

(اگر حتي به قدر یک جمله توانستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسي) 🧡🧡🧡
بنا ب شرایطی ک میگی طلاق برات راه سخت تریه اخه

آره میدونم😭😭😭😭😭

همین که شوهرم بهم کمی کم توجه بشه داغووون میشم

شاید تو ظاهر عین خیالم نباشه ولی میمیرم و زنده میشم

1480