2726
عنوان

خانمای باردار کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 21 پست
تصمیم نداشتم تا هفته هشت برم،دیشب اورژانسی دل درد گرفته بودم،دور نافم درد میکرد تا ساعت 9صبح هم دردم ...

اره عزیزم نگران نباش منم مدام دور نافم توهمین هفته درد میکرد تا آخر ۳ماهم باهام بود یه آزمایش عفونت ادراری هم بده من عفونت داشتم

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
نه واژینال رفتم ولی نشنید

عزیزم زود نباید بری دکترا معمولا برای اینکه این مشکل بوجود نیاد میگن ۷ و یا ۸ برین .. من سر اولی ۷ هفته رفتم فقط ساک بود هفته بعدش رفتم که دیده شد

تاپیک بامدادخمارزیر گروه قرمز🔴🔴🔴 وزن اولی۱۱۷🙊وزن بعدی ۱۱۲😐 بعد۱۰۸ بعدی😐 ۱۰۴ 😐بعدی ۱۰۰ 😐بعدی ۹۶😐 و بعدی ۹۳ ..۹۰.. ۸۹..... و الان ۸۵😊😊😊😊هدف ۷۵ الی ۷۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شنبه رفتم دکترم گفت خیلی ریزه، حالا ببینیم رشد میکنه،وسطای پنج هفته بودم،گفت برو ۱۶ بیا،منم خیلی ترسیدم، چون گفت حالا ببینیم رشد میکنه

ایشالله همه منتظرا مامان بشن😍😍😍😍
2728
منم شنبه رفتم دکترم گفت خیلی ریزه، حالا ببینیم رشد میکنه،وسطای پنج هفته بودم،گفت برو ۱۶ بیا،منم خیلی ...

سونوی شکمی تو مطبش کرد

ایشالله همه منتظرا مامان بشن😍😍😍😍
منم شنبه رفتم دکترم گفت خیلی ریزه، حالا ببینیم رشد میکنه،وسطای پنج هفته بودم،گفت برو ۱۶ بیا،منم خیلی ...

آره خیلی با ادبیات بدی میگن،به منم همینو گفت،حتی گفت اگه دفع شد که دیگه هیچی