2737
2734

امید به خدا دعا کنیم برای هم فرزند سالم  صالح خدا بهمون بده بچه ها بیایین از تجربه ها و این که کی اقدام کنیم تخمک گزاری و اینها چرا گاهی اوقات همون ماه اول بچه نمیگیره

[QUOTE=113372891]سلام من میخام اقدام کنم ولی نمیدونم باید چیکار کنم کجا پرونده تشکیل بدم  وضع مالیمونم خوب نیس ...[سلام خوبی عزیزم و ان شاالله به سلامتی . پرونده و اینها نمیخاد حالا اقادام گن هروقت باردار شدی برو پیش یک دکتر خوب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این ماه اقدام داشتم،مشکلی نداشتم ولی لتروزول خوردم،تا هفته بعد که موعدمه ۱۰۰۰بار میمیرم و زنده میشم،انتظار چقدددددر بده.همه اش میگم خدا کمک کنه به اونایی که چندین ساله منتظرن.خدا دامن همه منتظرارو به زووووووودی زود سبز کنه.

منتظراااااااااااااااا امیدتون به خدا باشه.

2728
[QUOTE=113372891]سلام من میخام اقدام کنم ولی نمیدونم باید چیکار کنم کجا پرونده تشکیل بدم  وضع م ...

مرسی عزیزم شماخوبی

واقعا پرونده نمیخاد؟

پس ازمایشات قبل بارداری چی؟

من نمیدونم کم خون هستم یا ن

بعد فک کنم تنبلی تخمدان هم داشته باشم چون پریام عقب جلو میشه

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
2738
مرسی عزیزم شماخوبی واقعا پرونده نمیخاد؟ پس ازمایشات قبل بارداری چی؟ من نمیدونم کم خون هستم یا ن ...

تا حالا مگه سونو گرافی و ازمایش نرفتی چن سالته گلم .من پارسال رفتم  فکر نکنم زیاد مهم باشه اگه میدونی مشکل داری برو ازمایشات رو 

تا حالا مگه سونو گرافی و ازمایش نرفتی چن سالته گلم .من پارسال رفتم  فکر نکنم زیاد مهم باشه اگه ...

سونو برای چی؟

سونو داخلی رفتم برای زیر شکمن رفتم ازمایش چکاپم دادم پاپ اسمیرم دادم سونوی سینه هم دادم

۲۴سالمه عزیزم.

تازگیا چکاپ دادم خانونه گف همچیت نرماله تیروئیدت ۵هس ک نرماله اما برای بارداری دکتر دارو میده باید بیاد زیر۳

و اینکه من شکم دارم زیادم دارم

میشه باردار شم؟

مشکلی پیش نمیاره؟

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
سلام من میخام اقدام کنم ولی نمیدونم باید چیکار کنم کجا پرونده تشکیل بدم  وضع مالیمونم خوب نیس ...

برو پیش یه ماما که ازمایش بنویسه برات اگه نیاز باشه دارو بده و معاینه کنه که عفونت نداشته باشی و شروع کن روزی یکی یدوفولیک بخور

2706