2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم هیچی😳

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2720
ازشون فاصله بگیر، این افراد انرژی مثبت اطرافت را آلوده میکنن

اصلا عجیب فکرهای منفی میکنم، میگن در گذشت کردن لذتیه که در انتقامنیست،ولی من همش دارم میگم کاش فلان کار رو کرده بودم چزونده بودمش،کاش فلان جور بلا سرش اورده بودم،توی دلم نفرت نشسته،هر کار میکنم از بین نمیره

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂
اصلا عجیب فکرهای منفی میکنم، میگن در گذشت کردن لذتیه که در انتقامنیست،ولی من همش دارم میگم کاش فلان ...

اینطوری به خودت صدمه میزنی

هر رفتاری را با ملایمت و خنده جواب بده

اون هایی که بدی کردن را نمیگم ببخش اما بهشون بها نده

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
اینطوری به خودت صدمه میزنی هر رفتاری را با ملایمت و خنده جواب بده اون هایی که بدی کردن را نمیگم بب ...

هر روز میبینمش، هرروز 

رفتارش روز به روز بدتر میشه و من باید تحملش کنم

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂
2714
چرا؟

نیدونم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘