2726
عنوان

کممممک

130 بازدید | 13 پست

بچه ها امشب نتونستم از درد دور ناف بخوابم،میترسم بارداری خارج رحم باشه،دوساعته دارم ماساژ میدم ولی سبک نشده دردم،کسی سابقه یا تجربه داره،اصلا طبیعی هستی؟ با هیچی آروم نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر تپ یا درد نداری اگر درد کتف و شانه نداری خارج رحمی نیست تازه اگه اینارم خدایی نکرده داشته باشی بازم ازمایش بتا در چند روز میگیرن و سونوی واژینال انجام میشه تا ببینن هست یا نه

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2728
نه هنوز هفته ششم هستم،گفتن اول هفته هفت برم

نمیشه فقط با درد ناف احتمال خارج رحمی بدی عزیزم استرس نداشته باش اما اگه خیلی شدیده باید بری دکتر 

اگر نرمال بخاطر رشد رحمه ممکنه تاندون های شکمیت دچار کشیدگی شده باشه و طبیعیه اما اگر دردت خیلی زیاده سریعا برو دکتر

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
درد کدوم قسمت؟فقط درد دور ناف دارم

هر درد شکمی شدیدی

اول اینکه نگران نشو

دوم اینکه اگر خیلی شدیده برو اورژانس

فکر کنم باید برم چاره ندارم

برو عزیزم و نگران نباش اصلا