2726
عنوان

آنفولانزا در بارداری

124 بازدید | 7 پست

سلام دوستان من تو اقدامم میترسم باردار باشم از دیروز سرما خوردم الان گلوم شدیدا داره میسوزه و خشک و خشن شده،چیکار کنم نمیتونم دارو مصرف کنم

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...

من9هفته بودم آنفلوآنزا گرفتم درحد دردزایمان کمر درد واستخون دردداشتم،تب ولرز شوهرم میگفت هزیون میگفتم کلا داغووون،کارم به بیمارستان کشید فقط سرم زدن واسم حالم خوب شد،با عسل ولیمو تونستم سرپابشم

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم

خواهش میکنم،انشالله بیای تاپیک بارداریتو بزنی😘

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
2728
من9هفته بودم آنفلوآنزا گرفتم درحد دردزایمان کمر درد واستخون دردداشتم،تب ولرز شوهرم میگفت هزیون میگفت ...

سلام عزیزم یه سوال داشتم میخواستم‌ بدونم شما که آنفولانزا گرفتی نی نیت سالم به دنیا اومده و مشکلی نداشته؟خیلی میترسم منم آنفولانزا گرفتم اخه میگن خیلی خطر داره و حتی ممکنه بچه که به دنیا بیاد مشکل داشته باشه من دکترم نرفتم اخه دکتر خودم‌گفت هیچ دارویی نمیتونی بخوری فقط استراحت کن و مایعات بخور

سلام عزیزم یه سوال داشتم میخواستم‌ بدونم شما که آنفولانزا گرفتی نی نیت سالم به دنیا اومده و مشکلی ند ...

عزیزم ببخشید اینقدر دیرآنلاین شدم

آره دوست گلم بچم سالمه الانم کنارم خوابیده شکرخدامشکلی نداره خیلی هم باهوش وزرنگه توکلت به خداباشه،وقتی رفتم بیمارستان منو فرستادن زایشگاه معاینه کنن وتبم روببینن چطوریاس که خداروشکرتبم پایین اومده بود فقط سِرُم وصل کردن ازپرستارپرسیدم گفت این سرم استامینوفن ضعیفه واسه بچه هامیزنن مشکلی پیش نمیاد.