2726

من عاشق اینم برگردم ب گذشته عاشق گذشتم ب چتدین سال قبل عاشق ساده و صفا صمیمیت گذشتم یه عروسی میخواستی بری چقدر ذوق داشتی از یکماه پیش خوشحال بودی ک قراره بری عروسی الان اسم عروسی میاد همش استرس ک کجا برم ارایشگاه لباس چی بپوشم چیکار کنم یا نکنم! تو محیط عروسی هم ک همه انگار دسته بیل خودشونو گرفتن و انگار همه برا رو کم کنی اومدن نه عروسی! مناسبت هایی مثل شب یلدا یادمه از چندین روز مونده ب یلدا چقدرر خوشحال بودم ک شب چله اومد و باز دوره همیم و بخور بخور ولی الان شور و شوق قبل نیس یا همه رژیم دارن نمیخورن یا کلاس میزارن ک بهترین و باکلاس ترین میز رو بچینن. عید رو نگو ک چقدررر حال و هواش خاص بود چقدررر لحظه شماری میکردیم برا رسیدن ب عید و ۱۳ بدر و دوره همی ها و دید و بازدیدا الان اونقدر رقابت شده طرف برا عید کل وسایل خونرو عوض میکنه یا با هزینه های زیاد وسیله های نو میخره برا در اوردن چشم جاری یا دختر خاله! و امثال اینا دس دارم برگردم ب بچگیم ب قبل ها زندگی بی الایش و بی زر و برق و بی حاشیه چقدر مهمونی های قبل دلچسب بود چقدر خوش میگذشت میرفتیم خونه مادربزرگ تو حیاط شام میخوردیم و شبا با دخترخاله ها و خاله ها پچ پچ میکردیم میخندیدم. الان همه ی ماسک لبخند رو صورتشون زدن با دل پاره پاره و شکسته از هم

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 

اخرين جملت عالى بود

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عاشق دوران ۵ تا ۱۰ سالگیمم

خونه مادربزرگم زندگی میکردیم یعنی حاضرم ده سال عمرمو بدم ده روز برگردم اون دوران ..اه چرا بزرگ شدیم اخه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
عاشق دوران ۵ تا ۱۰ سالگیمم خونه مادربزرگم زندگی میکردیم یعنی حاضرم ده سال عمرمو بدم ده روز برگردم ا ...

منم خیلی اون دوران رو دوس دارم الان هیچی مزه نداره

خداشاهده من‌ب همین‌بهمن ۹۷ برگردم راضیم 

فقط برگردم گندی ک زدم رو نزنم‌

دیگ‌چیزی نمیخام 

گذشته دور و کودکی بخوره توی سرم😥😥😥😥😥😥😥

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
خخخ چیکار کردی مگه

من مشهدی ام کلا مشهدم زندگی میکنیم ؛ بهمن پارسال ی پسره ک تقریبا میشه گف همکار بودیم باهم و خععععععععععلی شخصیت خوب و اقایی داشت اومد اینستا فالوم‌کرد و بعد اومد دایرکت در مورد کارای خیریه و عمل جراحی ی دختر بی بضاعت ۵ ساله صحبت کرد! ( چون راهمون دور بود نمیشد همو ببینم ویدئو کال میزدیم گاها)

باورت نمیشه چقققققدر ازش خوشم اومد 

ولیییییییی ی شب ی شک مسخره بجونم افتاد ک اررررره این دوست و همکار " پ" عشق اولمِ ( اخه بخداااا دقیقا هم رشته و همکار بودن )و اومده امار بگیره و.... داستان جاسوسیه🙄🙄 هیچ دیگ استارت بزرگترین اشتباه زندگیمو زدم بادستای خودم 

پشیمووووونم پشیموووووونم پشیمووووووون😭😭😭😭💔

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

منم دوس دارم برگردم ب سنه الانه بچم خداییش خیلی کارای ک نباید میکردیمو کردیم همه اینو قبول داریم یطوره دیگه ای زندگی میکردیم زندگیه متاسفانه همین ی باره دیگه نمیشه کاریش کرد

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
من مشهدی ام کلا مشهدم زندگی میکنیم ؛ بهمن پارسال ی پسره ک تقریبا میشه گف همکار بودیم باهم و خععععععع ...

برا منم شبیه این اتفاق افتاد سخته درکت میکنم

2706