2737
2739

اتنای عزیز مادرتون مشکل روحی روانی دارن...

من چون مادر خودم ازرنظر روحی داغونه اینو میگم...اگه با شما هم این کارو کرده دست خودش نبوده...

مادرم سابقه بستری تو بیمارستان روانی رو داره...

وقتی کارهای به اوج میرسید اذیت و ازارش میفهمیدیم بازم مریض شده...

هیچ مادری بچه اش رو تهدید به مرگ نمیکنه...

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بخاطری پستات رو قفل کردی مجبور شدم صدات بزنم...

ان شا الله خدا به دلت ارامش بده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

@atenayeportalash    

عزیزم بخاطری پستات رو قفل کردی مجبور شدم صدات بزنم... ان شا الله خدا به دلت ارامش بده اللهم صل علی ...

سلام عزیز دلم. ممنونم. خیلی از دست مادرم ناراحت بوذم تو.اون لحظه نمیدونستم.چه کاری درسته. همیشه سعی ام بر اینه احترام بزرگتر رو.حفظ کنم. اما مادرم از من سو.استفاده می کنه. این منو.ناراحت میکنه. 

روانشناسی خوندم تا به خودم و بقیه کمک کنم 😍🌟
سلام عزیز دلم. ممنونم. خیلی از دست مادرم ناراحت بوذم تو.اون لحظه نمیدونستم.چه کاری درسته. همیشه سعی ...

ان شا الله خدا بهت ارامش بده عزیزم...

حال دل هر دوتاتون خوب بشه... 

2738
اتنای عزیز مادرتون مشکل روحی روانی دارن... من چون مادر خودم ازرنظر روحی داغونه اینو میگم...اگه با ش ...

درسته. منم دارم کمکش می کنم.. پدرمو مجبورکزدم میبرتش دکتر. متاسفانه انگار با اذیت کردن من راحت میشه. منم الان مادرم بچه های من به مادر شاد و کافی نیاز دارن نه مادری که از مادر خودش بترسه. 

گاهی وقتها کم.میارم. خدا کمک کنه 

الان با مادرتون به چه مرحله ای رسیدین؟ بهتر شدن؟

البته مقصر پدر های ماهستن با زنهاشون خیلی بد رفتار کردن اونها رو.به این مرز رسوندن.

پدز من که قشنگ.میگه من از دست مادرت دارم زله میشم انگار نه انگار مقصر حال الانش خودشه.

روانشناسی خوندم تا به خودم و بقیه کمک کنم 😍🌟
درسته. منم دارم کمکش می کنم.. پدرمو مجبورکزدم میبرتش دکتر. متاسفانه انگار با اذیت کردن من راحت میشه. ...

فقط کمکش کنین...میدونم سخته ولی خوب میشه...

اینجور ادما کمبود محبت دارن همش قربون صدقه اش برو حتی اگه فحشت بده  بزنتت

دستش رو ببوس...

مطمئن باش خدا همه کارهات رو میبینه...سعی کن به خودت مسلط باشی ..

میدونم سخته