1608
1609

خسته میشیم از غر زدناش سکوت میکنم یا فرارمیکنیم ازش

گروه؛ابی💙وزن شروع؛۷۰💙وزن الان ۶۶/۵۰۰💙💙وزن هدف؛۶۰💙 بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 من خدا را دارم💚💛🧡❤💙💜و بی نهایت دوستش دارم💜💙❤🧡💛💚

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522
1432

من مدتیه بیتفاوت شدم شوهرم غر میزنه چرا خونه کثیفه میگم بیخیال بابا لوتی باش میگم ری دم تو این لوتی گریت🙄🙄🙄منم میخندم قبلا مثل لینچان بهش حمله میکردم و حرص میخوردم اونم عین خیالش نبود الان اون حرص میخوره من آی کیف میکنم آی کیف میکنم😃😃😃😃

سلام من یک رژیم کتویی هستم                                وزن اولیه ۸۵ با قد ۱۷۰.                                  وزن هدف اول انشالله برای عید ۷۵ میشم.         وزن ایده آل ۶۶
1403
بخدا موهام همه سفید شده😔

میفهمم چی میگی تا بیای راه بیتفاوتی رو یاد بگیری پیر میشی باور کن غر زدنش بهترین خصیصه اخلاقیشه دگه تا تهش برو دارم با چه موجود دوست داشتنی زندگی میکنم ولی در همین مورد غرزدن دیروز میگه خب غذام که رو گاز نیست ظرفام نشستس دقت کن گلم کپسول گاز تموم شده تو این جهنم زمستونا مشکل گاز داریم خیرسرش مرکز استانه پمپم داغ کرده بود خودش کشیده که عصر تعمیرکار بیاره اب بالا نمیومده از صبح ظرفای صبحانه شده بودن خار چشمش اون خار به شکمشم نفوذ کرده بود بعد چون دیده بود من با ی ذره گاز پیکنیک خونه مادرش واسه بچم برنج درست کردم و اون گاز داخل پیکنیک کفاف سه پیمانه برنج نمیداد یزید زمانه بودم منم همینجوری که غر میزد داشتم با خودم میخوندم تو هم که هردفعه مارو میبینی پریودی فهمیدم چی میخونم باز شروع کرد به غر زدن که این چیه میخونی زیر لبت کانالمو عوض کردم ساسی میخوندم هیچی دیگه از محیط من لفت داد رفت دنبال تعمیرکار باید بدرجه رفیع من برسی😂😂😂😂

اره خدایی غر الکی میزنن راهش همینه بزار بفهمه بیتفاوت شدی حالا یا درست میشه یا مثه شوهر من تو همون ح ...

شوهر جاریا و فامیلامو میبینم خیلی دلم میسوزه عمره که داره تموم میشه

1578