2733
2734
عنوان

بارداری و توصیه های دکترم

417 بازدید | 43 پست

من تازه 5هفتمه.امروز رفتم پیش متخصص زنان.حالا توصیه هاش،اول اینکه گفت غذا زیاد نخور ک وزنت بالا نره.مثل کسی ک رژیم داره.دوم اینکه گفت ورزش کن اصلا باشگاه برو.بدنسازی برو.اما شوهرم میگه چرت گفته،و ورزش ممکنه باعث آسیب بشه.نظر شما وتجربتون چیه?چیکار کنم ک تو بارداری چاق نشم?

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

دکترت درست گفته ورزش باعث خونرسانی بهتر و وزنگیری بهتر جنین و زایمان راحتت میشه البته ورزشهای مخصوص

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درسته نباید زیاد بخوری ولی نه مث کسی که تو رژیمه

مث یه فرد معمولی 

ورزشم میشه کرد اما ورزشایی که مخصوص خانمای بارداره

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2738
ورزش ؟  بدنسازی 🤔 فک نکنم خوب باشه من یه پیاده روی میرفتم به لکه بینی و خونریزی میوفتادم

واقعا?چقد پیاده روی??

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
حتما دكترتو عوض كن اصن دكتر خوبي نيس رژيم نه اينكه مثه رژيم واقعي  يني اينكه نگي باردارم بشي ...

چرا خوب نیس?

حتماحتماگوشت یاچیزایی که حاوی اهن  هست روحتمابخور تاکم خون نشی وپلاکت خونت کم نشه که قابل جبران ...

آره اینو گفت.مرسی ک گفتی مهربون

2706