2733
2734

برادرزاده ام مادرش در اقدامی عجیب یک شبه از پوشک محرومش کرده و معذرت میخام یبوست ناشی از استرس گرفته هرچی هم دکتر میبرنش دو سه ماهه فایده نداره اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

زنداداشت رو به روانشناس نشون بدین😒😒😒دوباره پوشکش کردین؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دختر من یبوست گرفته بود پودر پیدرولاکس گرفتم هرروز میدم خوب شد. الانم دارم از پوشک میگیرم وقتی پی پی میکنه خیلی میترسه. همه بچه ها موقع پوشکگرفتن یبوست میگیرن. یعنی دو سه ماهه بخاطر از پوشک گرفتن یبوسته هنوز؟

الهی

به هیچ عنوان نباید بچه رو زود از پوشک گرفت

بچه استرسی بار میاد و کلا تو شخصیتش تاثیر میذاره در اینده

بهش محبت کنند و حتی دوباره پوشکش کنند تا وقتی امادگی کامل داشت از پوشک بگیرن

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
2738

عزیزم استرس جای خودش ولی آب بدنش میره که یبوست میگیره و طبیعیه باید آب بدنشو جبران کنید 

چون زود به زود میبریمشون دستشویی آب بدنشون همش ادرار میشه بای ملینهای طبیعی مثل کیوی آلو بخارای خیس شده روغن زیتون و آب فراوون بهش بده

خوب یه دفه باید از پوشک گرفت دیگه یک باره طی یه اقدام عجیب ینی چی، ینس اول باید با شما درمیون میذاشت

نه گلم منظورم اینه یهو ی روز به بچه گفته پوشک نیست در صورتیکه بچه را کم کم باید از پوشک گرفت که استرس نگیره

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
فقط پودر پیدرولاکس رکزی یه قاشق تو هر مایعی میشه ریخت به جز شیر هیچ مزه ای هم نداره

شما بچه خودتون هم همینطور بوده؟این پودر را از داروخونه باید گرفت؟البته دکترا پودر pgمیدن که خب هنوز مشکل را داره

2706