2726
عنوان

متنفرم

127 بازدید | 8 پست

از بارداري متنفرم همش استرس دارم هفته ديكه ٤ ماهم تموم ميشه و من ين ترشح كوجيك كلي استرس بهم ميده كوچيكيه شكمم و لاغر شدنم لاغر شدن صورتمم يه جهت خيلي فكرم درگيره چكار كنم؟ ميترسم از دستش بدم

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠
این نگرانیها طبیعیه عزیزم به موقش بچت صحیح و سالم میاد بغلت

استرس دارم همششش شكمم كوجيكه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس دارم همششش شكمم كوجيكه

اندازه شکمت ماه آخر مهمه الان اهمیتی نداره بزن تو نت ببین که ماه چهارم جنین چقدر کوچیکه. حتی اندازه یدونه میوه هم نشده .بچه های من بالای ۴ کیلو شدن اینارو میخوردم: ماه آخر گوشت قرمز و مرغ و ماهی پرورشی لبنیات و خامه و لوبیا چشم بلبلی و بستنی و میوه فراوون. خودتو با نون و برنج و ماکارونی و کیک و شیرینی سیر نکن چون نفعی برای بچه نداره 

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2728
اندازه شکمت ماه آخر مهمه الان اهمیتی نداره بزن تو نت ببین که ماه چهارم جنین چقدر کوچیکه. حتی اندازه ...

من اصلا غذا نميخورم از بويه گوشت بويه شوهرم بويه برنج رب گوجه متنفرم عاشق سالاد شيرازيم توش پره ابليمو 

بعد  يا اينكه نه صبحونه نه ناهار يه ليوان ابليمو نمك ميخورم يا يه سيب دلمو ميكيره نميدونم كي شروع ميكنم غذا خوردن

اندازه شکمت ماه آخر مهمه الان اهمیتی نداره بزن تو نت ببین که ماه چهارم جنین چقدر کوچیکه. حتی اندازه ...

از ماكاروني متنفرمممممممم متنفرررر برنج اينام سر دلم ميمونه خورشتم بدم مياد 😢

از ماكاروني متنفرمممممممم متنفرررر برنج اينام سر دلم ميمونه خورشتم بدم مياد 😢

خب خوبه شانس آوردی جا برای چیزای مفید میمونه آخه آدم همش حس میکنه معدش پره

یادم رفت بگم آجیل خام هم خیلی خوبه گردو و کنجد و سنجد هم من زیاد خوردم البته میگن کنجد خوب نیس ولی من واقعا زیاد خوردم فکر کنم بیشتر از یه کیلو واسه پسرم کنجد خورده بودم😅😅😅

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
خب خوبه شانس آوردی جا برای چیزای مفید میمونه آخه آدم همش حس میکنه معدش پره یادم رفت بگم آجیل خام هم ...

من از همه جيز جز ليمو ترش و نمك متنفرم خيلييييي بدههههههههه

من از همه جيز جز ليمو ترش و نمك متنفرم خيلييييي بدههههههههه

منم ک حامله نیستم لیمو ترش رو نمک میزنم میخورم واااییی

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗