2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ممکنه چند بار تو روز بهت زنگ بزنه بگه کجایی چه میکنی

میگه قبل رفتن جایی با من هماهنگ کن 

از رابطه هات با دوستات میپرسه و روی دوستات حساسه 

زیادی کنج کاو به نظر میاد 

توی رستوران میگه جوری بشینی که پشتت به بقیه باشه 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

از نظر من مرد شکاک علائمش ایناس 

1.میگه حق نداری با مردی حتی پسر خالت پسر عموت حرف بزنی ،سلام بده رد شو برو 

2.به گوشیت تند تند زنگ میزنه تا ببینه که ایا جواب شماره غریبه رو میدی یا نه !

3.اسم این کاراشو میزاره غیرت و دوس داشتن 

4.میگه باید خودتو بپوشونی جلوی نامحرم (یعنی میگه توی خونه هم چادر سر کنی) 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

از اینکه با خانوادت و فامیل خودت ارتباط داشته باشی خوشش نمیاد . همش میپرسه واسه چی نگاه کردی بهت که چیزی نگفت فلانی و ... . ارایش میکنی موقع بیرون رفتن ناراحت میشه . به لباسات حساسه . دوست نداره تنها بری بیرون و ...

شوهر من خودشم میگه شکاکم به حرفم گوش کن خودمو عوض میکنم و واقعا هم این کارو کرده خیلی عوض شده میگه بخاطر اینکه تو شرایطی بزرگ شدم با همه جور آدمی دمخور شدم خیلیا و میشناسم خیلی میترسم خیلی

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

دم به دقیقه میخواد چکت کنه 

میخواد که همه چیزو از سیر تا پیاز اتفاقات و حرفها رو بدونه بعد هی زیر چشمی نیگات میکنه اروم و قرار نداره دایم دنبال این که یه اتفاق افتاده و اون نمیدونه کیفتو و وسایلاتو میگرده اگه میری بیرون ثانیه به ثانیه باید پیام بدی و تماس بگیری باهاش تازه اگه بزاره بری بیرون 

5.همیشه میگه جایی بری یا باید با خودم بری یا با مادر خواهر . 

بعدش نصف راه زنگ میزنه میپرسه کجایی؟ اگه بگی خیابان حافظ ...میگهومنم خیابان حافظم جلوی کدوم مغازه ای ؟

(در حالی که سر کارشه  نه خیابان حافظ.فقط میخواد مطمعن شه الکی نمیگی اون خیابونی) 

6.الکی خودشو مومن و ...معرفی میکنه 

7.همش میکه اگه تو تنها بمونی توی خونه ،ممکنه مرداب غریبه بیان بیفتن خونت برای ....

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

اسمش پارانوییده.تو نت مفصل نوشته.اتفاقا علایمشون عجیب غریبه .غیرت حساب نمیشه.

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
شوهر من خودشم میگه شکاکم به حرفم گوش کن خودمو عوض میکنم و واقعا هم این کارو کرده خیلی عوض شده میگه ب ...

خب 

سوالم اينكه ميشه اوايل چطوري كنار اومدين باهاش؟ شما بعش گفتيدشكاك 

يا خودش اعتراف كرد؟

خب  سوالم اينكه ميشه اوايل چطوري كنار اومدين باهاش؟ شما بعش گفتيدشكاك  يا خودش اعتراف كر ...

بهش بگی شکاکی میگه داری یه گنده کاریایی میکنی این حرفو میزنی که وقتی گیر انداختمت خودتو توجیه کنی که همه فکر کنن من مریضم

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
2706