2733
2734

عین دلم میخواد یه آدم تکراری و کسل کننده برای خودم و اطرافیانم نباشم ولی بلد نیستم متاسفانه 

مثلا همیشه یه چیز جدید تو آستینم داشته باشم 

حرف جدید ، تغییر جدید توی چهره و تیپ،کارای جدید 😳

خب تکراری باش چی میشه تکراری نبودن پول میخواد انگیزه میخواد علاقه به مطالعه میخواد اپدیت بودن میخواد و .....

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اعتماد ب نفست پایینع؛نباید باب میل اطرافیانت باشی ک خودت باش

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
خب دوس دارم یاد بگیرم 😍روتین کشندس واقعا

پس تنبلیو بذار کنار و شروع کن دیزاین جدید کیک جدبد کتاب جدید ...

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
2738

منم همینطور دلم میخاد موهامو بلوند کنم شوهرم نمیزاره😒😒

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
رنگ دیگه ای نمیذاره؟ 

کلا میگه رنگ نکن موهات خراب ميشه😒کلی شامپو و زوغن ميگيره موهامم کافیه سشوار داغ بگیرم دعوا میکنه خودش میاد با سشوار سرد موهامو خشک میکنه😐😐😐😐

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...