2726
عنوان

ياد كاراى شوهرم ميفتم روانى ميشم😔

457 بازدید | 30 پست

سه سال پيش شوهرم خونه اى كه تازه يك سال بود خريده بوديم و صفر هم بود رو فروخت كه پولشو بزنه به كار، براى اينكه خونه زود فروش بره با وسايلاى خونه فروخت مبل ميز ناهار خورى استيل، فرش، گنجه،كتابخونه، ميزتلوزيون و ...

اون موقع هم تازه دو، سه سال بود خونه خودم بودم همه وسايلام نو بود، بعد قول داد سال بعدش وسايل بهترى بخريم، فرش دستباف بخريم اين حرفا براو همين راضى شدم

حالا دو سال گذشته فرش دستبافت كه هيچى يه فرش كوچيك ازين فانتزى هاى ماشينى براى پذيرايى خريد با يه دست مبل راحتى فقط همين ميگه فعلا ندارم وسيله بخريم، خونم مثل مسجد شده وقتى فكر ميكنم راجبش اشكام سرازير ميشه

اون موقع ميگفت وسايل برقى رو هم رو خونه بديم خوب شد نزاشتم وگرنه ديگه تا آخر عمر نميخريد...

الانم حرفى از وسيله خريدن ميزنم دادو بيداد راه ميندازه...

چه اشتباهی کردی تو چطور از دلت اومد جهازتو بفروشی اخه😐😐

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کارشون پیشرفتی کرده؟

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

یعنی اجازه دادی جهیزیه اتو بفروشه؟؟

اخه تو‌ مملکت ما که امنیت اقتصادی وجود خارجی نداره مگه میشه از این ریسکا کرد

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

شوهرتم تصور نمی‌کرده انقدر گرون بشه

من قرار بود یخچال بخرم ولی دیگه نمیشه 

کم کم میخرید همراهی کن باهاش

دنیا انقدری نمیارزه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706