2410
2553
عنوان

پرولاکتین بالا لطفا راهنمایی

76 بازدید | 5 پست

سلام دوستان پرولاکتینم دوماه پیش 68بود قرص خوردم الان شوگد35دکتر گفت باید 28بشه خیلی سردرد دارم احساس خستگی دارم برام ام آرای نوشته شماهم اینجوری بودیم خیلی نگرانم یعنی مانع بارداری میشه؟ دلیل ام آر ای چیه چیزه نگران کننده ای هست؟ 

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔
برایه برسی هیپوفیز ام آر آی مینویسه دکتر،با توجه به سردردت و بالا بودن پرولاکتینت،نگران نباش،ولی حتم ...

سونو تخمدان اینارو انجام دادم کلی آزمایش انجام دادم فقط تیرویید وپرولاکتینم مشکل داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سونو تخمدان اینارو انجام دادم کلی آزمایش انجام دادم فقط تیرویید وپرولاکتینم مشکل داره 

پس نگران نباش،من الان دو ساله درگیر ترشح از سینه هستم هیچ مشکلیم ندارم حتی پرولاکتینمم بالا نیست هزار جور آزمایشم دادم پیش دکترایه مختلفم رفتم گفتن سالمی

2720
پس نگران نباش،من الان دو ساله درگیر ترشح از سینه هستم هیچ مشکلیم ندارم حتی پرولاکتینمم بالا نیست هزا ...

مرسی عزیزم ایشالا اونم برطرف میشه مهم آزمایشات بود که سالمه