2703
2553

سلام عشقا🥰🤗

خوش اومدین؛عرضم ب خدمتون که الهه جون این ماه دیگه وقت زایمانشه و شاید دیگه نتونه تند تند بیاد سایت و بهمون سر بزنه بخاطر همین از من خواست تا تاپیک وزن و سایز بزنم ک ۱۰ هر ماه 💢سایز💢و یکشنبه هر هفته وزنامونو وارد کنیم.

🎈لطفا لطفا فقط یکشنبه ها و دهم(برای)سایز وزن و سایزتون و بگیرید و اعلام کنید.

من برای اینکه همگی درست متوجه مراحل لیست گذاشتن بشن با عکس کامل توضیح میدم تو پست بعدی؛ولی قبلش همینطوری بگم ک پست نفر قبل از خودتون رو کپی میکنید بعدش تو صفحه خودتون پیست میکنید...من برای اینکار جلو جلو تاریخ این یکشنبه رو وارد میکنم

درضمن برای گپ و پست های متفرقه دیگه ب تاپیک اصلی مراجعه کنید(مث خانم معلما شدم😅)اینم لینکش

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3288995&slug=زندگی-سالم-وکاهش-وزن-گروهی-بامدادخمار-دوره-ی-جدید&postId=113253223

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

اول دستتون رو میزارید رو نوشته و لیست نفر قبلی ک ی کادر بخوره براش؛مث اون ابی رنگه تو تصویر

بعدش خودش پنجره باز میشه و شما گزینه کپی یا الصالق رو میزنید

اونی ک دورش خط کشیدم

بعدش دوباره تو صفحه ای ک باید متن بنویسید دستتون رو فشار بدین تا ی پنجره باز بشه؛و گزینه پیست رو بزنید اونی ک دورش خط کشیدم بعدش اطلاعات خودتونو وارد کنید؛و متنو ثبت کنید❤

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

به نام خدا🎈وزن کشی ۹۸.۹.۱۰

نام          وزن شروع          وزن فعلی           هدف

۱.زیبا          ۹۰                      ۷۱                    ۶۵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۱.زیبا          ۹۰                      ۷۱                    ۶5

2.طه طه       83             77/5                     50 

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              
2720

2.طه طه       83             77/5                     50 

۳.نگار.       ۷۳/۸.            ۷۰/۴۵.                   ۵۰

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

نام خدا🎈وزن کشی ۹۸.۹.۱۰

2.طه طه       83             77/5                     50 

۳.نگار.       ۷۳/۸.            ۷۰/۴۵.                   ۵۰

۴.ویدا          ۸۹                    ۶۸.۶۰۰                 ۶۰

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

سایز#  

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

نام خدا🎈وزن کشی ۹۸.۹.۱۰

2.طه طه       83                77/5                 50 

۳.نگار.       ۷۳/۸.              ۷۰/۴۵.                ۵۰

۴.ویدا          ۸۹                 ۶۸.۶۰۰                  ۶۰

۵.باران        ۸۷/۵                ۷۷/۸                  ۷۰

دختری دارم از جنس باران، به لطافت ابریشم، به مهربانی آفتاب، به سر زندگی نسیم، به طراوت شبنم ..              [اگر یکبار توانستم باز هم می توانم]
2714

نام خدا🎈وزن کشی ۹۸.۹.۱۰

دختری دارم از جنس باران، به لطافت ابریشم، به مهربانی آفتاب، به سر زندگی نسیم، به طراوت شبنم ..              [اگر یکبار توانستم باز هم می توانم]

نام خدا🎈وزن کشی ۹۸.۹.۱۰

6.ننه-برفی       57/9                 57/2              47

چالش زمستانی بامدادخمار شروع از 2/10/99 وزن شروع 61  وزن هدف اول 58  هدف دوم 55  هدف سوم 52  هدف آخر 50  من می‌توانم می‌شود عید 1400 یه مامان خوشتیپم  

نام خدا🎈وزن کشی ۹۸.۹.۱۰

6.ننه-برفی       57/9                 57/2              47

۷.پناه              ۷۶/۴۰۰             ۷۳/۳۰۰              ۵۵

گروه قرمز       وزن اولیه۹۰/۸۰۰ قد ۱۶۰   وزن هدف ۶۰                                              

سایز#  

۸/۱۰                     ۹/۱۰

دور شکم           ۱۰۵                       ۱۰۲

دور کمر              ۱۰۱                       ۹۶

دور سینه            ۱۰۴                     ۱۰۴

دور بازو               ۳۶                     ۳۴ 

دور ران                 ۵۹                    ۵۸

دور با سن             ۱۰۷                   ۱۰۵ 

مچ پا                   ۲۲                    ۲۱

مچ دست              ۱۷                    ۱۷ 

گروه قرمز       وزن اولیه۹۰/۸۰۰ قد ۱۶۰   وزن هدف ۶۰                                              

نام خدا🎈وزن کشی ۹۸.۹.۱۰

6.ننه-برفی       57/9               57/2          47

۷.پناه              ۷۶/۴۰۰        ۷۳/۳۰۰            ۵۵

8.  بانوباران(فریبا)    80        72/800           50

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪

نام خدا🎈وزن کشی ۹۸.۹.۱۰

6.ننه-برفی       57/9               57/2          47

۷.پناه              ۷۶/۴۰۰        ۷۳/۳۰۰            ۵۵

8.  بانوباران(فریبا)    80        72/800           50

۹.مریم.ک              ۷۵.۵        ۷۲.۲۰۰              ۶۰

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑
2706