2733
2734
عنوان

با نظرتون این حساب و کتب درسته؟

122 بازدید | 7 پست

مصرف روزانه بنزین حدودا 106 میلیون لیتر در روز

2هزار تومان افزایش بها

با فرض 50% مصرف بنزین آزاد

یعنی روزی 106,000,000,000

بازم اگه فرض کنیم که آخر هفته ها مصرف همینقدر بمونه و بیشتر نشه

در یک ماه میشه 3,180,000,000,000  

اگه تقسیم بر ۵۰میلیون نفر کنن میشه نفری 63600 تومان برای هر نفر در ماه

یعنی یه خانواده ۵نفره 318,000  تومان در ماه

و نه ماهیانه برای یک خانواده پنج نفره ۲۰۰هزار و خورده‌ای که میگن.

حالا این اصل ماجرا نیست:

اصل ماجرا اینه که اگر مصرف از این 106 میلیون کمتر بشه و نصف این بنزین را صادر کنن

به گفته‌ی خود دولت هر لیتر ۱.۱۰$ (با قیمت دلار 12200 تومان امروز) میشه لیتری 13400  تومان هر لیتر بنزین درآمد براشون.

یعنی  711,260,000,000 تومان در روز و

21,337,800,000,000  تومان در ماه

با احتساب 50 میلیون نفر میشه یعنی سهم هر فرد از این صادرات 426,756 تومان در ماه

خلاصه اگر فقط 53 میلیون صادر کنن و نصف مصرف داخلی هم آزاد بفروشن میشه نفری  458,556 تومان در ماه  و برای یک خانواده پنج نفره: 2,292,780 تومان!

خلاصه اینکه دولت  ۲۰۰ هزار تومان میده دست خانوارهای ۵ نفره. یعنی یک خانواده پنج نفری بخواد یا نخواد در عین اینکه بار چند برابر شدن قیمت‌ها رو به دوش بکشه، داره ماهیانه حدود ۲ میلیون تومان مالیات غیر مستقیم پرداخت می‌کنه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته فقط اینکه همین را هم پرداخت نکردن من بعنوان یک ایرانی تاحالا هزارتومن هم از دولت نگرفتم 😊

خودمونم نگرفتیم. با حقوق ۴۲۰۰، چون فیش حقوق بالای ۵ تومن داره شوهرم، نه یارانه، نه این پول. حالا کار ندارن که با ۴ تومن چه جوری از پس هزینه ها بربیایم 

2728
خودمونم نگرفتیم. با حقوق ۴۲۰۰، چون فیش حقوق بالای ۵ تومن داره شوهرم، نه یارانه، نه این پول. حالا کار ...

عزیزم خوبه شما درامد دارید خدا شکر شوهر من ۳ ساله بیکاره قبلشم پدرم بیکار بود فیش حقوق خودمم که در حد جوکه 😂

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

ما هم ۵ تومن میگیریم ولی ماشینمون پراید مدل ۸۴ خونه نداریم مستاجریم چکار کنیم خوب....حالا ۱۷۰ تومن چیزی هم نمیشه بود و نبودش فرقی نداره...

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست
2738