2703
2553
عنوان

جارى و خواهر و خوهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چقد برات مهمن ☹☹☹☹☹

امضات 😍😂😂😂😂😂 قسمت اولشو همدردیم 😉

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘

بیچاره اونایی که جاری و خواهر شوهر ندارن همه فکرمیکنن حتما اینا خوشبختن. خبر ندارن شاید یه مادرشوهر و پدر شوهر دارن که زحمت همه ی اینارو میکشن یه تنه😑 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2714
امضات 😍😂😂😂😂😂 قسمت اولشو همدردیم 😉

😅😅

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
همه همینن منم تجربه کردم میفهمم چی میگی 

خیلی سخته همیشه خوبی بقیه رو بخوای ولی اونا نارو بزنن حاضرم قسم بخورم درحق هیچ کدومشون بدی نکردم و همیشه خوبیشون خواستم ولی اونا در حق من خیلی ظلم کردن😔

خیلی سخته همیشه خوبی بقیه رو بخوای ولی اونا نارو بزنن حاضرم قسم بخورم درحق هیچ کدومشون بدی نکردم و ه ...

توهم انگار همیشه مثل من تاوان دل رحمیتو میدی😅😅😅منم هروقت از سر دلسوزی ودل رحمی بخوام کاری کنم بعدش مثل ...پشیمون میشم بعضیا کلا دنبال فرصت هستن که آدمو بکوبن😑

کارم از داغون شدن گذشته رفت وآمد هم سالی یکی دو بار دارم باهاشون

پس اصلاااااا فکرتو درگیرشون نکن اونا راحت نشستن دارن زندگیشونو میکنن بعد تو خودخوری میکنی پیر میشی اونام که خوشحاااال

2706