2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه من دوسال و یک ماهشه.... تازه از دوسالگی تونست یکم جمله های ساده بگه. 

مامان بیا. بابا کجاست؟؟؟ مامان خوابیده؟ مامان آب بده. 

مامان به به میخوام. اینجوری 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728

پسر من ۲سال و دو ماهشه تقریبا همه چی میگه از یکسال و نیم جمله کامل میگفت بچه ها با هم فرق دارن نگران نباش

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
2738
داستان زیاد میگم...شعر کمتر...ولی از این ب بعد بیشتر میگم براش..ممنون

خواهش میکنم عزیزم.بچه ها شعر بیشتر از داستان دوست دارن.شما هم کلمات شعر رو شمرده شمرده و با ریتم براش بخون تا توجه و علاقه شو جلب کنی.کم کم ب حرف هم میرنه کامل نگران نباش.

دختر من 2 سالو 4 ماهس..کلمه ک همه چی رو میگه.جمله های چن تایی و ساده رو هم میگه.جمله های پیچیده و طولانی رو وسطش قاطی میکنه😁.بچه ها متفاوتن

خواهش میکنم عزیزم.بچه ها شعر بیشتر از داستان دوست دارن.شما هم کلمات شعر رو شمرده شمرده و با ریتم برا ...

پسر من از شعر متنفره.وقتی براش بخونیم گوشاشو میگیره میگه ایناف استاپ و ازین چیزا😂😂😂

ولی عاشق داستانه.اونم داستانهای واقعی.داستان روزمره ی زندگی

پسر من از شعر متنفره.وقتی براش بخونیم گوشاشو میگیره میگه ایناف استاپ و ازین چیزا😂😂😂 ولی عاشق داس ...

عزیزم زنده باشه.

دختر ایشون گویا از پسر شما کوچیکترن و الان تو سنی هستن ک شعر دوست دارن چون همسن دختر خودم هستن تجربه مو گفتم.

البته دختر منم الان چن وقته هر چیزی رو میبینه میگه داستانشو بگو برام😫

2706