2737
2734
عنوان

دوستان خواهش کمک دارم میمیرم

153 بازدید | 11 پست

من تو هفته ۱۰ بارداریم .گاهی خیلی ضعف شدید میگیرم. انگار دارم میمیرم.حالا نمی‌دونم اسمش ضعفه یا نه.انگار وقتی آدم زمین میخوره یا استخوانش به یه چیز سفت برخورد می‌کنه وازحال می‌ره رنگشم سبز میشه .انگار قلب و معدمو دارن از سرجایش درمیان یه همچنین حالتی .اسم این حالت رو نمی‌دونم چیه.دیگه دارم میمیرم.دیگه خسته شدم .دکترمم نیس.بنظرتون این از چی می‌تونه باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ضعیفی

ب خودت فشار نیار

بچه الکی نیس از شیره ی جونت داره میگیره تا رشد کنه مخصوصا تو این لحظات حتما ب خودت برس و تقویت کن خودتو

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2738

ویاره اسمش عزیزم منم موقع ویارم مطمئن بودم دیگه اون ادم سابق نمیشم همش میلرزیدم همش گریه و التماس خدا که خدایا بسه خلاصه اصن یه وعضی بود.. ولی میگذره یهویی یهویه یهویی مببینی خوب شدی انگااار نه انگااار