1608
1605

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

امضاش😑

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امشب من حالم خیلی خراب بود دلم میخاست بمیرم اما قران و برداشتم از خدا خواستم باهام حرف بزنه چشتم و بستم و به خدا گفتم باهام حرف بزن بگو کی ارزوم و بهم میدی و اون گفت(و ما از افریده ها بی خبر نیستیم)دقیقا همین جمله بهم گفت به یاد بیار روزی رو که قوم های زیادی رو از غم نجات دادم و ما بیشتر از هر چیزی به حال بندگان خود داناییم هیچ چیز مثل این کلمات نمیتونست حالم و خوب کنه هیچ کس امشب نمیتونست حالم و خوب کنه اما خدا این کار و کرد
1522

بايد همين جور چشمت به امضاها باشه تا پيداش كني

خوندن نوت گوشيم هميشه يادم مياره كه چه روزهايي رو گذروندم ...اون وقته كه به خودم ميگم اي ول رفيق، من بهت افتخار ميكنم ...!!!

دقیق نه ولی تقریبا اینو نوشته بود زندگیتون تغییر بدین هر وقت بخوایم میشه و تاپیک اسکرینهای منو شوهرم سر بزنید تا یادتون بدم همچین چیزی

میشه  یه صلوات برای خونه خریدنمون بفرستید

امضاشو تاپیک بزن پیداش میشه 😆

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
دقیق نه ولی تقریبا اینو نوشته بود زندگیتون تغییر بدین هر وقت بخوایم میشه و تاپیک اسکرینهای منو شوهرم ...

منم دیدمش ولی اسم کاربریش یادم نیس

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امشب من حالم خیلی خراب بود دلم میخاست بمیرم اما قران و برداشتم از خدا خواستم باهام حرف بزنه چشتم و بستم و به خدا گفتم باهام حرف بزن بگو کی ارزوم و بهم میدی و اون گفت(و ما از افریده ها بی خبر نیستیم)دقیقا همین جمله بهم گفت به یاد بیار روزی رو که قوم های زیادی رو از غم نجات دادم و ما بیشتر از هر چیزی به حال بندگان خود داناییم هیچ چیز مثل این کلمات نمیتونست حالم و خوب کنه هیچ کس امشب نمیتونست حالم و خوب کنه اما خدا این کار و کرد
8
دقیق نه ولی تقریبا اینو نوشته بود زندگیتون تغییر بدین هر وقت بخوایم میشه و تاپیک اسکرینهای منو شوهرم ...

zingole?

عکس حیوون بود رو پروفش؟

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
عه نمیدونی اسم تاپیک دقیقا چی بود سرچ کنم

عكس ي حيوون پروفش بود؟

تو امضاشم اسم ي روانشناس بود ك صحبتاشو گوش كنيد؟

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1601
zingole? عکس حیوون بود رو پروفش؟

ااايوووووول همووووونه

چ باهم گفتيم

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
جان؟

اسم کاربر رو میگم یه چیزی مثل این بود از اون حیوون تنبل ها رو پروفش بود

ژینگول زینگول همچین چیزیه

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
ااايوووووول همووووونه چ باهم گفتيم

خخخخخ

عکس یادم نیست ولی اره اسم روانشناس بود

دكتر انوشه نبود؟

1578