1596
1578

میخوام بدونم ورزش سنگین تو تأخیر پریود تأثیر داره یا نه؟

میشه کمکم کنید

دیروز بی بی چک زدم خداروشکر منفی بود

امیدوارم حال دلتون همیشه خوب باشه😍❤❤❤

بله دکترم 1سری پرسیدم گفت تاثیر داره

‌        💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند        

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

😣من ورزش میکردم زودتر پریود میشدم 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹🙏بیا جان مادر،عزیز دلم...چن روزیست که حالم ابریست😔...چ روزیست که دلم بی تاب دیدارت😍...تو را حس میکنم جان دلم،و تو مرا😻...ندیده تو را عاشقم😘،ندیده تو را جان خودم میدانم... ❤
1546
بله دکترم 1سری پرسیدم گفت تاثیر داره

مرسی😍

تمام علائم و حس های پریود هست ولی نمیدونم چرا نمیاد

دو سه روز هست که روزی دو الی سه بار چای زعفرون میخورم

1432

اغلب خانم های جوان که در سطوح حرفه ای رقابت های ورزشی را انجام می دهند پریودهای منظمی ندارند. بین ورزش و قاعدگی (البته ورزش شدید) ارتباطی وجود دارد. باید به این نکته توجه داشت منظور از ورزش و حرکات ورزشی در این مقاله ورزش حرفه ای توام با تغذیه نامناسب می باشد. عدم پریودهای منظم در یک دختر می تواند نشان دهنده تغذیه نامناسب او باشد. در این افراد تولید هورمون ها از چرخه تعادل خود خارج می شود و به این ترتیب سبب بروز مشکلات عمده ای در زندگی این افراد می گردد.

ماسک موی لوریس 65 تومان**نمک ماشین ظرف شویی 20 تومان**شامپو ترسمه بزرگ 70 تومان** 09379266872----کانال تلگر ام ای دی تلگرا م
اغلب خانم های جوان که در سطوح حرفه ای رقابت های ورزشی را انجام می دهند پریودهای منظمی ندارند. بین و ...

خداروشکر الان نگرانیم کمتر شد

تو عمرم ورزش نکرده بودم الانم که ورزش میکنم خیلی سفت و سخت چسبیده ام بهش

منم یه همچین چیزی فکر میکردم واسه همینم نگرانم

سیستم بدن ادم ها با هم فرق داره

ولی کسی که ورزش سنگین تا حالا انجام نداده و ی دفعه ورزش سنگین انجام بده عقب میندازه 

منم چندماه پیش بابت عروسی خواهرشوهرم ورزش سنگینی انجام دادم عقب انداختم بعد رفتم ازمایش بتا دادم جواب منفی بود بردم  دکتر زنان گفت تا ۱۰ روز دیگه نشدی امپول داد زدم باز شدم یکماه نشده بودم و تا حالا سابقه نداشتم همیشه دو تا سه روزم زودتر میشدم 

قرص گیاهی اگنوگل و همینجور رازیانه برای تنظیم قائدگی عالیه امتحان کن 

رازیانه دم کردش یا عرقش ناشنا عالیه عفونت هم از بین میبره و تنظیم کنندست

سرچ کن راجبش بخون

1563
عزیزم برو ی جستجوگر بهت معرفی میکنم تو این شرایط باز بهتر از هیچیه پارسیک Parseek.ir

اینو چیکارکنیم؟کجابزنیم؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
سیستم بدن ادم ها با هم فرق داره ولی کسی که ورزش سنگین تا حالا انجام نداده و ی دفعه ورزش سنگین انجام ...

عرق رازیانه دارم الان بخورم؟

عرق رازیانه دارم الان بخورم؟

اره حتما بخور هر روز بخور

رازیانه قائده اوره و تنظیم کننده هورمون زنانه و عفونت رحم ازبین میبره برای مردان هم خوب نیس

یادت باشه وقتی پرید شدی نخوردی خونریزی زیاد میکنه خیلی زیاد 

قرص اگنوگل هم گیاهیه و عوارضی نداره ار زوز پنجم پرید چندمله بخور تنظیم بشی. این قرص داخلش رازیانه گیاه پنج انگشت داره که برای تنظیم قائدگی زنان هست عالیه ولی نه برای یکی دوماه 

اره حتما بخور هر روز بخور رازیانه قائده اوره و تنظیم کننده هورمون زنانه و عفونت رحم ازبین میبره برا ...

قرص رو روز پنجم پریود بخورم خوبه؟

بعد همینجوری ادامه بدم به خوردنش تا کی؟

1579