2410
2553
عنوان

تنبلی تخمدان

135 بازدید | 17 پست

من کیست اندومترویوز دارم،

از کجا بفهمم تنبلی تخمدان هم دارم یا نه؟

(جوش صورت ندارم،اما کمی موی زاید درآوردم)

چه آزمایشی باید بدم، بفهمم تنبلی دارم یا نه؟

یه سوال دیگه، اینکه تنبلی تخمدان همون پلی کیستیکه؟ یا فرق داره؟

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خب تو سونو میگه تنبلی تخمدان داری یا نه دیگه 

تنبلی تخمدان همون تخمدان پلی کیستیک یا pcoهستش

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2714
پلی کیستیک باعث تنبلی تخمدان میشه تقریبا میشه بگی هرکس پلی کیستیکه تنبلی داره

ممکنه کسی پلی کیستیک نباشه، اما تنبلی داشته باشه؟؟

چون پلی کیستیک میدونم نیستم

ممکنه وقتی تخمدانت خوب کارنکنه و پریودای نامنظم و موی زائد و اینکه تخمک گذاری نداشته باشی یعنی تنبلی تخمدان داری ولی با یهسونو تو مطب خود دکتر زنانن مشخص میشه

به گمانم گم شده ام ، دراین هیاهوی بی پایان
سونو دوبار رفتم، اگه بود، مشخص میشد؟؟؟

تو سونوت نوشته تخمدانها نمای افزایش یافته pcoدارند؟

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
تو سونوت نوشته تخمدانها نمای افزایش یافته pcoدارند؟

نه ننوشته، فقط نوشته کیست اندومتریوز،

پلی کیستیک میدونم نیستم، میگم نکنه تنبلی داشته باشم

نه ننوشته، فقط نوشته کیست اندومتریوز، پلی کیستیک میدونم نیستم، میگم نکنه تنبلی داشته باشم

تنبلی تخمدان نداری  نگفت ورزش کن یا پیاده روی کن؟

2706