2726

سلام خانم‌ها

سوال داشتم،اینکه من تقریبا یک ماهه که قرص جلوگیری مارولین استفاده میکنم برای برطرف کردن کیست ،هفت تا دونه مونده تا این بسته تموم بشه،

میخواستم بدونم اگه رابطه محافظت نشده داشته باشم باید از قرص اورژانسی هم استفاده کنم یا احتیاجی نیست؟

ممنون میشم هرکدومتون اطلاع داره بگه چون واقعا نگرانم

يا اگه تو آشناهاتون مامايي هست ازش برام لطف كنه بپرسه!

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم همیشه واسه احتیاط ماه اول از یه روش جلوگیری دیکه هم استفاده میکنم ولی میگن تا دوهفته باید اینکارو کنی بعد دوهفته مصرف قرص واسه جلوگیری تاثیر داره

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
خانمی ببخشید من اطلاعی ندارم ولی اسم تاپیکت بزن مصرف قرص مارولین. اگه دوستان اطلاعی داشته باشن میان ...

از ديشب چندبار تاپيك زدم ولي جواب ها انقدر متناقض بود كه نگو!

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
اگر قرص رو از روز اول پریودی شروع کردین خودش حالت جلوگیری داره

از روز پنجم استفادع كردم!به دستور پزشكم!

من خودم همیشه واسه احتیاط ماه اول از یه روش جلوگیری دیکه هم استفاده میکنم ولی میگن تا دوهفته باید ای ...

منم استفاده ميكردم يكبار بي احتياطي كردم و نگران اونم واقعا!

از ديشب چندبار تاپيك زدم ولي جواب ها انقدر متناقض بود كه نگو!

همیشه همینه خانمی شما هر سوالی بپرسی جوابها یکسان نیست. بهتره بری پیش یه متخصص عزیزم

خدایا هزار مرتبه شکرت   
همیشه همینه خانمی شما هر سوالی بپرسی جوابها یکسان نیست. بهتره بری پیش یه متخصص عزیزم

عزيزم واقعيتش الان جايي هستم دسترسى ندارم به متخصص بخاطر همون وگرنه حرف شما كاملا متينه!

اگه بعد از دوهفته از مصرف قرص بوده نگران نباش

بله ٢٣روزه دارم استفاده ميكنم!

2706