2733
2734
عنوان

کدوم دندونپزشک برم؟

82 بازدید | 13 پست

سوال دارم بعضیا دندانپزشک عمومی هستن (یعنی رو تابلو مطبشون نوشته جراح - دندان پزشک) اما هم پر کردن هم ترمیم کامپوزیت هم عصب کشی هم جراحی هم روکش هم ایمپلنت رو میگن ما بلدیم اینجام بدیم. مثلا ده سال هم سابقه دارن.  نمیدونم پیش این دکترا بریم یا پیش اونهایی که تخصص دارن؟ مگه اونایی که تخصص داشتن برای پر کردن دندون و ترمیم و پروتز اطلاعات بیشتری دارن؟ و بهتر کار میکنن؟

تازه تخصص دارها اصلا به حرف گوش نمیدن مغرورن

اخه حقیقتش دندانپزشک هم باید ارام و صبور باشه هم اینکه با دقت باشه یعنی بعضیاشونو دیدم با دقت کار نمیکنن کار دندونپزشکی ظرافت میخواد هر چی هم اعتراض میکنیم اعمال دندونپزشکیشون بدشون میاد.

زندگی پر از درده

من براي همشون جدا رفتم

چون به نظرم اوني كه تخصص يه چيزيو داره بهتر از كسيه كه نداره

اگه اينجوري بود و نيازي نبود ديگه چه كاريه تخصص يه رشته اي رو بزارن

مثل اين ميمونه شما بخواي زايمان كني بعد بري پيش دكتر عمومي جاي زنان زايمان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره والا بپرس ببین مریضشون راضی هستن 

دکترای عمومی هستن که تجربه دارن و کارشون خوبه و هزینشون نصف متخصصاست 

و اگه کاری نتونن انجام بدن میگن

الان تو شهر ما یه عمومی هست  یه ماهه یه وقت به من نداد گفت بهمن منم عجله داشتم انقدر سرش شلوغه چون کارش خوبه

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2728

من اصلا متخصص جوون خوشم نمیاد . باید درکنار تخصص تجربهههههه هم داشته باشن .

هفته پیش یه جا زنگ زدم وقت گرفتم رفتم نشستم یه لحظه دکتر اومد دیدمش فرار کردم . خیلی جوون بود 😩 گفتم این هنوز دستش پر نشده😂

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

یه نکته هم اینه که من دندونام خیلی حساس شدن و همه از توق یا طوق میپوسن. طوری که ناحیه طوق و خیلی نزدیک لثه رو برام ترمیم میکنن و خیلی دردناکه حوصله میخواد که تحمل کنم. تازه کامپوزیت این قسمتها دندونپزشک با دقت میخواد چون خیلی ناحیه حساسیه

زندگی پر از درده
2738
یه نکته هم اینه که من دندونام خیلی حساس شدن و همه از توق یا طوق میپوسن. طوری که ناحیه طوق و خیلی نزد ...

نوشابه نخور دلستر نخور کلا اینهایی گازدار هستن نخور

پوسیدگی افزایش مییابه...

بیشتر هم انجیر بادام و تخم شربتی بخور مثل خودمی

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
نوشابه نخور دلستر نخور کلا اینهایی گازدار هستن نخور پوسیدگی افزایش مییابه... بیشتر هم انجیر بادام ...

من اسید معدم زیاده رفلاکس دارم دندونام داغووون

زندگی پر از درده
من اسید معدم زیاده رفلاکس دارم دندونام داغووون

واسه رفلاکس هم برو طب سنتی...

خیلی عالیه

من خودم واسه معده نفاخم پیش دکتر کارگر متخصص طب سنتی رفتم

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم